Київський міський Голова відзначає актив та волонтерів "Громадянського Корпусу"

подяка_1.jpg
 
5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера Київський міський Голова В.Кличко відзначив подяками представників активу та волонтерів "Громадянського Корпусу" за співініціювання та впровадження міжнародного волонтерського благодійного проекту "Україна - Польща: АнтиКОВІД" з проведення системних заходів з дезінфекції житлових та офісних приміщень на території міста Києва на безоплатній основі. 
подяка_2.jpg
 
Проект впроваджується у м. Києві з травня ц.р. спільно з нашим партнером та співініціатором проекту ТОВ "Партнер Сістемз", представником малого та середнього бізнесу Республіки Польща. Для його реалізації використовуються визнані в країнах ЄС і передані українській стороні дезінфекційні засоби виробництва "Партнер Сістемз". Реалізація проекту триває.
подяка_4.jpg
 
подяка_3.jpg
 
Подяками Київського міського Голови відзначено Олександра Якушева, спеціаліста з питань експорту ТОВ "Партнер Сістемз", Артура Аракеляна, голову Громадської ради при Деснянській районній в м. Києві державній адміністрації, волонтера "Громадянського Корпусу", Олександра Карбачинського, віце-президента "Громадянського Корпусу", Сергія Гайдая, представника "Громадянського Корпусу" в Деснянському районі м. Києва, Микиту Солодкого, волонтера "Громадянського Корпусу".
  • 1

tishenko2