Патріотизм та чарівність мистецтва Лесі Тищенко

фото_1.jpg
 
Талановита миткиня, народна художниця України, активна учасниця "Громадянського Корпусу" Лариса Тищенко десятки разів відвідувала наших солдатів і офіцерів у зоні бойових дій на півдні України, досконало володіє високим мистецтвом акварелі та пастелі, учасниця багатьох вітчизняних та міжнародних виставок. 
У травні 2015 р. у м. Сєверодонецьку Луганської області успішно пройша виставка робіт Л.Тищенко про трагічні події на сході України.
фото_2.jpg
Відеоматеріал про виставку
У жовтні 2018 р. у с. Вільшани Городищенського району Черкаської області відбулася патріотична виставка Л.Тищенко "Час відкриває істину", однойменною з назвою презентованої там нової поетичної збірки її подруги і талановитої української поетеси Юлії Ющенко.
фото_3.jpg
Відеоматеріал про виставку:
У червні 2019 р. у м. Ізмаїл Одеської області відбулося відкриття 55-ї виставки Л.Тищенко ''Журавлина Україна''. За тиждень до початку рок-фестивалю ''Дунайська Січ'' Л.Тищенко презентувала учасникам масштабного музично-театрального дійства пересувну виставку своїх картин, присвячених подіям у зоні АТО-ООС.
фото_4.jpg
У жовтні 2019 р., напередодні Дня українського козацтва, Дня Захисника України і Свята Покрови Пресвятої Богородиці у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни відкрилася 60-та ювілейна виставка Л.Тищенко під гаслом ''Леся Тищенко вчить – як Україну любить! Або – Мистецтво допомагає тяжко хворим українським фронтовикам''.
фото_5.jpg
У березні 2020 р. у Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району м. Києва з успіхом пройшла персональна виставка Л.Тищенко "Акварель і пастель", а також зустріч з її побратимами - ветеранами АТО-ООС.
фото_6.jpg
 
фото_8.jpg
 
фото_7.jpg
Відеоматеріал про виставку:
З окремими роботами Л.Тищенко можна ознайомитися тут:
  • 1

tishenko2