Київрада зменшила фінансове навантаження на власників ТС на прохання "Громадянського Корпусу" та Ради підприємців при КМУ

656.png
 
28 липня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення "Про деякі питання сплати пайової участі (внеску) за договорами щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою". Місто цим зменшує фінансове навантаження на власників тимчасових споруд, оскільки на період карантину через поширення Covid-19 їхня господарська діяльність була повністю призупинена. Плата за той термін, який підприємці не працювали, зарахується на майбутній період.
Відповідне рішення поширюється на власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, власників (користувачів) майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства. 
Рішення було ухвалене у зв'язку із зверненнями з боку організацій та об'єднань підприємців, а саме "Громадянського Корпусу" від 30 квітня та Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України від 3 липня, щодо скасування для представників МСБ виплат пайових внесків та інших платежів до кінця поточного року після завершення в столиці жорстких карантинних заходів. 
6591.JPG
 
6592.JPG
 
6593.JPG
657.jpg
658.jpg
  • 1

tishenko2