Пережити перевірки допоможе "Помічник підприємця”

прожить.jpg
 
Підприємці в Україні часто з острахом чекають на перевірки контролюючих органів. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій. Саме тому Офіс ефективного регулювання BRDO та EasyBusiness за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” розробили безкоштовні онлайн-інструменти, які допоможуть малому та середньому бізнесу щонайкраще підготуватись до перевірок та дізнатись, як захистити свої права.
15 червня, о 13:30 в приміщенні УКМЦ (вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація безкоштовних інструментів, розроблених Офісом ефективного регулювання BRDO та EasyBusiness у співпраці з Державною регуляторною службою України за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, які допоможуть підприємцям підготуватись та “пережити” державні перевірки. “Помічник підприємця” та посібник “Легкі перевірки: порадник для бізнесу” дозволить користувачу слідкувати за календарем державних перевірок його бізнесу, оцінити ступінь ризику свого підприємства, дізнатись, які документи йому підготувати та вимоги виконати, аби успішно пройти перевірку контролюючих органів, та як поскаржитись на порушення з боку інспекторів.
У презентації візьмуть участь: Д.Романович, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Р.Підласа, народний депутат України, Я.Рущишин, народний депутат України, О.Мірошниченко, т.в.о. Голови ДРС, Л.Чорній, керівник напряму з покращення бізнес-клімату програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Я.Горюнова, керівник сектору розробки ПО Офісу ефективного регулювання  BRDO, А.Шпаков, голова правління, директор EasyBusiness, В.Биковець, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Т.Паламарчук, заступник виконавчого директора Спілки українських підприємців.
Зареєструватись на подію: https://inspections.gov.ua/ready4/
Подивитись промо-ролик інструменту: https://bit.ly/3dMSVxF
За додатковою інформацією просимо звертатися до пані Юлії Решітько за тел. +380509979360
  • Поздоровлення Лесі Тищенко!

    ''Громадянський Корпус'' вітає свою активну учасницю, видатну народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!   Бажаємо шановній Ларисі Миколаївні

  • 1

tishenko2