Висловлюємо глибокий сум і співчуття

мартинов.jpg
 
Учасники ''Громадянського Корпусу'', її керівництво та Правління висловлюють глибокий сум з приводу смерті Голови Київської міської організації ветеранів України МАРТИНОВА Миколи Єгоровича.
З 2011 року наша організація вела активну співпрацю з Київською міською організацією ветеранів України і особисто її головою М.Є.Мартиновим у реалізації спільного проекту "Нащадки переможців" з пошуку та перепоховання останків героїв Великої Вітчизняної війни, які загинули у військовій операції зі звільнення м. Києва від німецько-фашистських загарбників під час форсування р. Дніпро на Лютіжському та Букринському плацдармах. Разом з Київською міською організацією ветеранів України велася активна робота з патріотичного виховання підростаючого покоління, поповнення музеїв столичних шкіл та ліцеїв артефактами часів Великої вітчизняної війни, надання гуманітарної допомоги ветеранам війни.
Правління, актив та всі учасники ''Громадянського Корпусу'' висловлюють глибокі співчуття Київській міській організації ветеранів України, родині та близьким М.Є.Мартинова.
  • 1

tishenko2