Вічна пам'ять Герою!

герої.jpg
 
З глибоким сумом та біллю керівництво, учасники і волонтери ''Громадянського Корпусу'' сприйняли звістку про трагічну загибель командира батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Луганськ-1" ГУБАНОВА Сергія Леонідовича під час виконання завдання командування штабу Операції об’єднаних сил.
З 2014 року наша організація вела активну взаємодію з батальйоном "Луганськ-1" у здійсненні своїх гуманітарних місій до зони дії АТО-ООС в Луганській області з метою надання системної технічної, медичної, продовольчої та реабілітаційної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України та працівникам Національної поліції і членам їх сімей. У цій справі учасники і волонтери організації, наш представник в Луганській області та її президент мали добрий досвід активної співпраці з командиром батальйону "Луганськ-1" С.Л.Губановим, високо цінили його ділові якості та людяність. 
Від імені Правління, активу та всіх учасників і волонтерів ''Громадянський Корпус'' висловлює глибокі співчуття Головному управлінню Національної поліції в Луганській області, родині та близьким С.Л.Губанова.
Пам'ять про героїчного комбата "Луганськ-1" залишиться в наших серцях!
Герої не вмирають! 
Слава Україні!
  • 1

tishenko2