Президент призначив голів десяти районних державних адміністрацій в Києві

Зеленский.jpg

Президент України В.О.Зеленськийпризначив голів десяти районних державних адміністрацій в Києві. Відповідні розпорядження опубліковані в понеділок, 18 травня.

https://www.president.gov.ua/documents/instructions

Так, головою Шевченківської райдержадміністрації перепризначений Олег Гаряга, який обіймає цю посаду з 2014 року.

Очільником Солом'янської РДА призначено Ірину Чечотку, яка раніше очолювала місцеву районну прокуратуру. Головою Святошинської РДА став Сергій Павловський, який працював заступником ректора з наукової роботи в Національному медичному університеті ім. Богомольця.

Головою Подільської РДА перепризначено Віктора Смирнова, який обіймає посаду з 2018 року. Головою Печерської РДА призначено Наталію Кондрашову, яка працювала начальником відділу в міністерстві розвитку громад і територій.

Адвокат Кирило Фесик став головою Оболонської РДА, Деснянську РДА очолив підприємець Давид Шатірішвілі.

Керівником Дніпровської РДА призначено Ігоря Щербака, раніше - перший заступник начальника головного управління контролю за благоустроєм Київської міськдержадміністрації.

Головою Дарницької РДА став Ярослав Лагута, який з листопада 2019 року виконував обов'язки керівника цього району. Головою Голосіївської РДА перепризначено Сергія Садового.

Докладно про новину:

https://www.slovoidilo.ua/2020/05/18/novyna/polityka/zelenskyj-pryznachyv-holiv-desyaty-rajoniv-kyyevi

  • Поздоровлення Лесі Тищенко!

    ''Громадянський Корпус'' вітає свою активну учасницю, видатну народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!   Бажаємо шановній Ларисі Миколаївні

  • 1

tishenko2