Столичні підприємці привертають увагу Президента до проблем МСБ

 
IMG-1e7cdd4cd15aa69be6d05f9243d627b2-V-1-1.jpg
 
13 червня ''Громадянський Корпус'' спільно з групою організацій та об'єднань представників різних сегментів малого та середнього бізнесу м. Києва провели вуличну акцію пікетування Адміністрації Президента України з метою привернення уваги Глави Держави до нагальних і системних проблем МСБ м. Києва, що чиняться столичною виконавчою та законодавчою владою. 
 
607222_main-1.jpg
 
Підприємці вимагали від Президента накласти мораторій на прийняття рішень Київською міською державною адміністрацією з питань малого та середнього бізнесу до початку каденції новообраної Київської міської ради, зробити комплексний аудит стану справ у м. Києві по всіх галузях та звільнити Голову Київської міської державної адміністрації В.Кличка із займаної посади.
 607220_main-1.jpg
 
607221_main-1.jpg
 
607219_main-1.jpg
 
Президенту України було передане відповідне письмове звернення з проханням особистої зустрічі з ініціативною групою підприємців, під час якої обговорити такі питання:
1. Припинення багаторічного системного порушення прав власників тимчасових споруд з боку виконавчої та законодавчої влади м. Києва шляхом завдання на них податкового та регуляторного тиску. (Громадські організації та асоціації, які об'єднують власників тимчасових споруд м. Києва).
 2. Десятки тисяч підприємців, що працюють на 96 київських ринках, сумлінно сплачуючи всі податки до бюджету міста, ледь виживають через створені столичною владою за сумнівними фінансовими схемами так звані ''ярмарки'', які здійснюють торгівлю продукцією невідомого походження, ''на тротуарах'', з порушеннями санітарно-епідеміологічних норм, без перевірок відповідних служб. (Асоціація ринків Києва).
3. Підприємці пересувної торгівлі вимагають розробки дієвого механізму співпраці та допомоги підприємцям та малим підприємствам у захисті від перевіряючих органів. (Асоціація мобільних кав'ярень).
4. Зупинення оголошених столичною владою підставних аукціонів на робочі місця підприємців-атракціонщиків за непідйомні ними суми і фактичні рейдерські захоплення атракціонних майданчиків. (Об'єднання підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері атракціонів).
5. Самоврядування і Закон про децентралізацію у місті Києві. Відновлення районних рад. (Координаційний комітет громадських рад при державних адміністраціях міста Києва).
6. Створення посади радника-консультанта Президента України з питань малого та середнього бізнесу м. Києва на громадських засадах та розгляд відповідних кандидатур.
Окремим і актуальним для підприємницького середовища було також визначене питання нещодавнього рейдерського захоплення столичною владою КЦ ''Кінотеатр ''Київ''.
Анонс події:
Інтерв'ю президента ''Громадянського Корпусу'' Романа Солодкого 4-му телеканалу м. Києва під час акції:
Інформація про подію в ЗМІ:
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
  • Вітання Л.Тищенко з Днем народження!

    ''Громадянський Корпус'' щиросердно вітає свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!       Бажаємо Л.Тищенко

  • 1

tishenko2