Підприємці досягли позитивний проміжний результат

IMG-5483e0f6f990727494f262081ec35c28-V.jpg
 
14 травня ''Громадянський Корпус'' спільно з ГО ''Київський міський комітет порятунку бізнесу'' та іншімі об'єднаннями столичного малого бізнесу зібрали понад 500 підприємців біля адміністрації Президента України та понад 1500 підприємців під стіни столичної міськради, аби не допустити введення в Києві запропонованих депутатами Київради від фракції ''Солідарність'' нових правил розміщення тимчасових споруд, за допомогою яких міська влада шляхом проведення аукціонів хоче витіснити з ринку малий бізнес. Далі частина підприємців перемістилася до будівлі Верховної Ради України на знак підтримки якнайскорішого призначення парламентом дати інавгурації обраного Президента України Володимира Зеленського. Під час акцій було заявлено про цілковиту підтримку курсу Політичної партії ''Слуга народу'' щодо створення сприятливого клімату для розвитку малого та середнього підприємництва та боротьби з корупційними схемами в Україні, зокрема в її столиці.
Screenshot_2019-05-14-22-20-18.png
 
two_column_KnSuSFqG.jpg
 
wh7OkR0hxqqHZZQfdYMwq39qoRBz6NL6NRMWAhHh.jpeg
FB_IMG_1557827050898.jpg
Найбільш активні учасники мітингу пробилися до зали, де проходило пленарне засідання Київради. У кулуарах вони зустріли мера Києва Віталія Кличка і нагадали про його обіцянку ще 15 квітня створити робочу групу з підготовки нових правил розміщення в Києві кіосків та включити до складу цього органу представників підприємців-власників тимчасових споруд. Підприємці просили В.Кличка вийти до людей і пояснити ситуацію, що склалася. 
77YG0lmR0EUtohyLsUzE4hv0UjQPHEQbmEn41kbm.jpeg
Мер Києва вже із зали Київради звернувся до підприємців-власників столичних кіосків і запевнив їх, що проект рішення про введення нових правил розміщення тимчасових споруд сьогодні розглядатися міськрадою не буде. Також В.Кличко повідомив, що з цього питання тривають консультації. Коли відповідний проект рішення буде виноситися до зали для обговорення, громадськість поінформують додатково.
aX40ntl3PME0fxJZQK1PlvEqUCfwrPYuuW9wZUBs.jpeg
Депутат Київради С.Гусовський (позафракційний, голова депутатської групи "Київська команда"), в свою чергу, зазначив, що в документі повинні бути враховані всі конструктивні зауваження, які були озвучені в ході зустрічі мера Києва і голів фракцій Київради з підприємцями 12 квітня. До цього питання має бути виключене з порядку денного.
FB_IMG_1557827062268.jpg
Заступник міського голови - секретар Київради В.Прокопів (фракція "Солідарність") підкреслив, що проект рішення про введення нових правил розміщення кіосків знято з порядку денного, і що він не прогнозує його розгляд не тільки сьогодні, але й на наступному засіданні Київради.
Анонси про подію в ЗМІ:
Інформація про подію в ЗМІ:
 
 
  • Вітання Л.Тищенко з Днем народження!

    ''Громадянський Корпус'' щиросердно вітає свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!       Бажаємо Л.Тищенко

  • 1

tishenko2