Підведено підсумки цьогорічного конкурсу для школярів Луганщини

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.png
 
6.png
18 квітня у м.Сєверодонецьку Луганської області на базі міської середьої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №20 в рамках Обласної науково-практичної конференції ''Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення'', проведеної Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, були підведені підсумки і відзначено переможців ініційованого ''Громадянським Корпусом'' учнівського щорічного конкурсу ''За що я поважаю професію військового''. Нашу організацію на цьому заході представляла волонтер, директор НВЗ ''Школа І-ІІ Ступенів - Ліцей ''Гарант'' м. Лисичанська Світлана Боровкова.
15.png
 
Конференція проводилась з метою поширення кращого педагогічного досвіду з військово-патріотичного виховання учнівської молоді Луганщини, а також задля визначення нових підходів у формуванні в дітей і молоді громадянського ставлення до суспільних процесів, що відбуваються наразі в Україні.
3.png
 
4.png
У її роботі взяли участь директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Ю.Стецюк, заступник директора з наукової роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцент О.Касьянова, начальник групи з питань гуманітарної допомоги Об’єднаного центру Цивільно-військового співробітництва штабу оперативно-тактичного угрупування ''Північ'' Ю.Волков, заступник військового комісара Луганського обласного військкомісаріату, полковник О.Сіроштан, заступник командира батальйону по роботі з особовим складом військової частини 3035 Національної Гвардії України, капітан О.Борисов, офіцер (психолог) стрілецького батальйону військової частини 3035 Національної Гвардії України, капітан С.Хмелюк, прес-секретар Головного управління Національної поліції в Луганський області, полковник Т.Погукай, науковці та методисти кафедр ЛОІППО, заступники директорів з навчально-виховної роботи, педагоги-організатори, керівники методичних об’єднань і вчителі, які викладають предмет ''Захист Вітчизни'', керівники методичних об’єднань учителів історії та вчителі історії закладів загальної середньої освіти, військовослужбовці Збройних Сил України та Національної Гвардії України, співробітники Державної прикордонної служби та Національної поліції України, переможці обласного конкурсу ''Чому я поважаю професію військового – 2019''.
10.png
 
9.png
Важливе місце в системі військо-патріотичного виховання молоді Луганщини посідають конкурси учнівської творчості, серед яких один з найтрадиційніших – ''Чому я поважаю професію військового''. 
14.png Церемонія нагородження переможців обласного конкурсу учнівської творчості серед учнів 3–11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти регіону відбулася за такими номінаціями: ''Малюнок'' та ''Вірш'' (серед учнів 3–4 класів); ''Презентація'' та ''Нарис до стіннівки'' (серед учнів 5–8 класів); ''Відеосюжет'' та ''Твір-роздум'' (серед учнів 9–11 класів). Учасники конференції та гості були приємно вражені творчими здобутками учасників конкурсу.
12.png
Переможцям конкурсу були вручені почесні грамоти ''Громадянського Корпусу''. 
8.png
За традицією, групі переможців конкурсу буде надана можливість відвідати історичні пам'ятки в містах України. У цьому році, в травні місяці планується здійснити таку подорож до м. Києва.

 

 
 
 
  • 1

tishenko2