Відбулася зустріч Київського міського Голови з підприємцями

two_column_mBkiE7WI.JPG
 
12 квітня у приміщенні Київської міської ради відбулася зустріч Ініціативної групи підприємців-власників столичних тимчасових споруд з Київським міським Головою В.Кличком та главами депутатських фракцій і груп Київради на відповідне звернення Ініціативної групи (вул.Хрещатик, 36). Участь у підготовці та організації зустрічі взяв президент ''Громадянського Корпусу'', член Ініціативної групи Роман Солодкий. 
 
Снимок.PNG
Під час зустрічі було проведене обговорення проекту рішення Київради ''Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві'' (від 19.11.2018 № 08/231-4169/ПР). (Доп. Михайленко В.О., Бродський О.Я.), а також вирішено сформувати персональний склад спільної робочої групи з підготовки остаточної редакції згаданого проекту рішення.
1555067762.jpg
 
Президент ''Громадянського Корпусу'', зокрема, зазначив: ''Ми виступаємо проти проведення інвестиційних конкурсів в форматі, запропонованому сьогодні столичною владою. За допомогою цього проекту розпорядження хочуть ввести легітимний інструмент для переділу ринку, коли з 1000 учасників залишиться тільки 100 власників кіосків. Деякі депутати кажуть, що проведення інвестконкурсів дозволить залучити додаткові кошти в бюджет. Але це теж дуже спірне твердження. Адже Положення про проведення конкурсів поки немає. Ми допускаємо, що гроші будуть надходити від самого початку не в бюджет, а на рахунки комунального підприємства. А значить це може бути чергова махінація. У підприємців Києва є чіткий план дій і заходів, які будуть проходити в законодавчому полі з дотриманням норм, в тому числі і етичних. Ми хочемо, щоб нас почули в кабінетах влади. І поки в столиці муніципальна влада докладатиме зусиль для витіснення середнього і дрібного бізнесу зі столичних кіосків, зупинятися ми наміру не маємо''.
В.Кличко під час зустрічі наголосив: ''Наше завдання – запровадити прозорі, єдині для всіх, правила та чесну конкуренцію щодо розміщення МАФів у столиці. Аби повністю прибрати елемент корупції, аби чиновники в цю систему не втручалися, аби не було преференцій для окремих підприємців. Всі повинні працювати в рівних умовах''.
Мер закликав депутатів Київради і підприємців узгодити всі пункти проекту рішення щодо нових правил розміщення тимчасових споруд та ухвалити цей документ на найближчій сесії Київради.
ikCXzeLv.JPG
Анонси події:
Інтерв'ю членів Ініціативної групи:
Інформація про подію в ЗМІ:

Відеозапис зустрічі:
  • 1

tishenko2