Кадетському корпусу - ім'я Святого Володимира!

''Громадянський Корпус'' підтримує ініціативу з присвоєння його давньому партнеру ліцею-інтернату №23 ''Кадетський корпус'' імені Володимира Великого.
02042019.jpg
З метою збереження та утвердження традицій української державності, пам’яті про роль історичної спадщини Русі-України у їх становленні, визнання важливості прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід'ємної частини європейської цивілізації, вшанування пам'яті Володимира Великого ― видатного державного та політичного діяча, князя Київського, творця середньовічної європейської держави Русі-України, колектив ліцею-інтернату №23 ''Кадетський корпус'' з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м.Києва порушив клопотання щодо присвоєння ліцею-інтернату №23 ''Кадетський корпус'' імені Володимира Великого.
Оголошене відповідне громадське обговорення, організатором якого є Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація. Термін громадського обговорення: з 18 березня по 18 травня цього року.
Долучитися до обговорення має змогу кожен киянин, у тому числі учасники і партнери ''Громадянського Корпусу''. Свої пропозиції, зауваження та прохання надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., обов'язково зазначивши своє прізвище, ім'я, по батькові та місце проживання. Контактний телефон: (044) 400-23-48. Відповідальна особа: заступник директора ліцею-інтернату №23 ''Кадетський корпус'' Цесаренко Тетяна Володимирівна.
Звіт громадського обговорення буде оприлюднений на офіційному сайті Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
Історична довідка:
Князь Володимир Великий за правом вважається одним з найвидатніших правителів середньовічної європейської держави - Київської Русі. За часів його князювання були проведені кардинальні реформи у всіх сферах життя держави, він зміг не лише побудувати сильну монархію, а й нарешті поставити крапку в ''цивілізаційному виборі'' країни, впровадивши християнство. Київська Русь за часи Володимира Великого вперше за всю історію держави стала на один рівень з розвиненими Європейськими країнами. Завдяки прийняттю християнства, країну перестали вважати спільнотою язичницьких племен, а шлюб із представником княжої родини став почесним для будь-якого європейського двору.
Уміло й авторитетно керуючи державою протягом 35 років, провівши глибокі й ефективні адміністративно-територіальну і військову реформи, Володимир Великий провів реформу законодавства; започаткував карбування власної монети з зображенням Христа та князівської монограми у вигляді тризуба; розбудував та укріпив свою столицю ― Київ. Саме за правління Володимира в місті було збудовано головний храм Русі ― Церкву Богородиці або Десятинну церкву, розбудовано ''місто Володимира'' з князівськими палацами та громадськими будівлями.
Через величезний вклад в поширенні християнства, Великий князь був канонізований, його вшановують у католицькій і православній церкві як святого рівноапостольного. Перші згадки про ''святого князя'' датовані 1254 роком. Володимир Великий є видатним державним та політичним діячем, творцем середньовічної європейської держави Київської Русі.
Посилання на сайт Шевченківської РДА:
  • 1

tishenko2