Обговорюємо Муніципальну стратегію Києва

200319-5.jpg
19 березня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у публічному обговоренні стратегії подальшого розвитку м. Києва з експертами, громадянськими діячами та лідерами думок, що було організоване за сприяння Інституту демократії та розвитку ''PolitA'' в приміщенні готелю ''Київ'' (вул. М.Грушевського, 26/1).
200319-6.jpg
Майже кожен третій киянин сьогодні живе у злиднях - це ганебна ситуація, яка не тільки завдає шкоди розвитку столиці, але гальмує економічний потенціал всієї країни. Ситуація, яка існує зараз в столиці викликає величезну невизначеність для багатьох киян та інвесторів. Через нездатність сьогоднішньої влади комплексного та системного розвитку міста ми маємо лише розподіл фінансових потоків, що прикриваючись демократичними принципами знищують економіку столиці та країни в тому числі.
200319-12.jpg
Житлова криза, відсутність модернізації  інфраструктури, занепад малого та середнього бізнесу, відсутність інвестицій загрожують європейській столиці відставанням на століття від розвинутого Лондона, Берліна чи Брюсселя.
200319-9.jpg
Ми повинні створити столицю, яка дасть кожній громаді (району) Києва реалізувати всі свої економічні та інфраструктурні можливості. Йдеться про прийняття нового підходу до економічного розвитку столиці. Це стратегія створення більш справедливого, інклюзивного міста з економікою, яка працює для всіх киян та інвесторів.
200319-11.jpg
Століттями наше місто було європейським центром торгівлі та комерції. Місто було одним із центрів міжнародної торгівлі з Візантією, Скандинавією, Західною Європою, мусульманським світом. Історія підтверджує, що сьогодні Київ повинен стати не тільки опорною точкою європейської економіки, але і найкращим місцем для ведення бізнесу, заснування та розвитку нових компанії.
200319-8.jpg
Столичний підприємницький дух, невичерпні потенціал, динамізм та відкритість дають нам вирішальну перевагу над міжнародними конкурентами.
200319-7.jpg 
Муніципальна стратегія Києва повинна визначати, як ми можемо досягти та сприяти економічному зростанню, яке відбувається внаслідок зростання благополуччя киян. 
Стратегія обговорить проекти, які жителі міста Києва вважають доцільними для розвитку свого міста по таких напрямках.
1. Урбаністика (житлові забудови): проекти по забудові Києва, що буде відповідати критеріям якості соціальної інфраструктури, екологічності, надійності забудовника, інклюзивності.
2. Освіта та культура: Проект по культурно-просвітницькій роботі серед киян з використанням новітніх освітніх програм.
3. Екологія: проекти по озелененню міста та екологічне перероблення відходів. 
4. Спорт: проекти спортивно-оздоровчий проект направлений на профілактику захворювань серед осіб різних вікових категорій.
5. Благодійність: проекти який відповідає соціальним потребам міста.
Під час заходу також відбулася панельна дискусія ''Виклики Києва'', де були обговорені питання іІнфраструктурного розвитку міста, основні проблеми та шляхи їх вирішення, а також яким чином програма розвитку міста повинна корелюватися з стратегією розвитку країни.
200319-13.jpg
Модератором виступила К.Одарченко, президент Інституту демократії та розвитку ''PolitA'', молітичний консультант, партнер компанії Sic Group Ukraine. 
200319-10.jpg
Спікерами дискусії були: Ю.Сенюк, член НАНУ, голова правління Міжнародного індустріального парку та асоціації ділового співробітництва ''Київ-Пекін'', О.Кучеренко, екс-міністр з питань житлово-комунального господарства України, В.Галасюк, голова Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва, К.Салій, кандидат політичних наук, громадський діяч, Б.Береза, заступник голови Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції.
  • 1

tishenko2