На черговому засіданні Комітету підприємців МСБ при ТПП України

200319-1.jpg
 
19 березня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України у формі круглого столу ''Кредитування та інші форми підтримки МСБ в Україні'', що відбувся у приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33). 
200319-3.jpg
 
Метою проведення заходу, що пройшов за президії віце-президента ТППУ Р.Коробки та голови Комітету, першого віце-президента, генерального директора Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України В.Биковця, було ознайомити членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців з умовами, механізмами, процедурами кредитування та іншими формами підтримки суб’єктів малого і середнього бізнесу.
200319-2.jpg
Учасниками круглого столу були члени Комітету підприємців, лідери всеукраїнських та регіональних об`єднань підприємців і роботодавців,  керівники банківських установ, кредитних спілок, лізингових компаній, фахівці аналітичних центрів, ЗМІ, підприємці, науковці.
У заході взяла участь перший заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Н.Кондрашова.
200319-4.jpg
Розглянуто такі питання: законодавчо-нормативна база України:  умови, механізми та процедури кредитування та мікрокредитування суб’єктів малого і середнього бізнесу; проблеми у сфері кредитування малого і середнього бізнесу: природа, характер, наслідки; шляхи покращення умов, механізмів та процедур кредитування суб’єктів малого і середнього бізнесу; інші форми фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього бізнесу.
  • Вітання Л.Тищенко з Днем народження!

    ''Громадянський Корпус'' щиросердно вітає свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!       Бажаємо Л.Тищенко

  • 1

tishenko2