До уваги наших партнерів, що працюють у будівельній сфері

270219-1.jpg
 
25 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у презентації пакету програмного забезпечення за методом кінцевих елементів проектування і аналізу від компанії Buildsoft (Бельгія), що була організована в конференц-холі ''Депо'' (вул. Антоновича, 50).
270219-5.jpg
 
270219-3.jpg
 
Під час презентації були розглянуті такі питання: проектування і аналіз залізобетонних конструкцій із застосуванням Diamonds, проектування і аналіз сталевих конструкцій із застосуванням Diamonds, проектування вузлів сталевих конструкцій із застосуванням Power Connect нове покоління обміну даними між програмними пакетами (Idea Statica, Tekla і інші) із застосуванням BIM expert.
 270219-4.jpg
 
270219-2.jpg
Спікери: Д. де Пов, менеджер з маркетингу та продажу компанії BuildSoft (Бельгія), Г.Гуссенс, співзасновник компанії BuildSoft (Бельгія) і А.Кублікас, керівник NJ Optimal (Литва).
Переваги програмного забезпечення BuildSoft: потужне і просте у використанні, підходить для роботи зі сталлю, деревиною, бетоном, сполуками, професійна служба консультування клієнтів, понад 25 років досвіду структурного аналізу і єврокодів, вибір між розстрочкою, купівлею або підпискою.
Детальніше про BuildSoft:
  • Вітання Ю.Положенцеву з Днем народження!

      ''Громадянський Корпус'' від щирого серця вітає свого активного волонтера, голову Лисичанської міської організації ветеранів України ПОЛОЖЕНЦЕВА Юрія Павловича з

  • 1

tishenko2