День Франції в столичному МВЦ

210219-1.jpg
20 лютого віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на Конференції ''Зони розвитку українського агробізнесу – вектор руху'', що пройшла в рамках Дня Франції в Міжнародному виставковому центрі (Броварський просп., 15).
210219-2.jpg
Захід був організований за підтримки Агентства Бізнес Франс при Посольстві Франції в Україні, АТ ''Креді Агріколь Банк'' та Київським міжнародним контрактовим ярмарком.
210219-3.jpg Учасники конференції обговорили такі питання: тваринництво - можливості та перспективи; логістика і потенціал для розвитку бізнесу; кліматичні зміни: адаптація до нових умов.
210219-4.jpg У заході, зокрема, взяли участь гендиректор ТОВ ''Київський міжнародний контрактовий ярмарок'' О.Коваль, директор Бізнес Франс в Україні А.Струве, заступник голови Правління АТ ''Креді Агріколь Банк'' Л.Бондарєва, радник Посольства Франції в Україні Н.Перрен.
  • Вітання Л.Тищенко з Днем народження!

    ''Громадянський Корпус'' щиросердно вітає свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!       Бажаємо Л.Тищенко

  • 1

tishenko2