Готуємось до цьогорічного проведення Джури на Луганщині

 
 Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.jpg
 
140219-8.jpg
 
13 лютого в м. Сєверодонецьку представник ''Громадянського Корпусу'' в Луганській області Олена Стеценко взяла участь у засіданні з підготовки та проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ''Сокіл'' (''Джура'') у якості члена журі. Засідання відбулося на базі Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.
140219-7.jpg
Про виконання нормативних документів, що регламентують процес організації та проведення ІІ етапу Джури в 2019 році, доповів начальник відділу позашкільної освіти, виховання та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, секретар штабу В.М’ягкоход.
Директор Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства Т.Сідєльнікова винесла на розгляд членів штабу проект Програми та проекту Умов проведення ІІ (обласного) етапу Джури в 2019 році. Зазначила, що цьогоріч планом роботи центру передбачені заходи з підготовки таборової старшини, щоб наметовий табір ІІ-го (обласного) етапу гри був проведений на достойному рівні. Програмою передбачено залучення до організації та проведення заходу Національної гвардії України, Луганського обласного військомату, ведучих спортсменів, творчих колективів Луганщини та ін.
140219-10.jpg Про співпрацю в організації та проведенні ІІ (обласного) етапу Гри розповів заступник начальника КЗ ''Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ''Кадетський корпус ім. героїв Молодої гвардії'' Ю.Луговий.
Заступник голови Кремінської районної державної адміністрації Луганської області Л.Махура доповіла про можливості організації та проведення ІІ (обласного) етапу гри на території Кремінського району.
140219-9.jpg 
Про участь Луганського обласного військового комісаріату у організації та проведенні ІІ (обласного) етапу гри до відома присутніх довела спеціаліст відділу комплектування та призову Луганського обласного військомату В.Дрожжина.
1402-11.jpg 
Члени штабу долучилися до обговорення основних питаннь з організації та проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ''Сокіл'' (''Джура'') у 2019 році та висловили пропозиції до програми заходу. Було прийнято рішення провести наметове таборування ІІ (обласного) етапу гри з 1 по 5 червня цього року.
  • 1

tishenko2