Формуємо пропозиції від бізнесу для кандидатів у Президенти України

240119-1.png
24 січня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на зустрічі Національної бізнес коаліції, що відбулася в рамках Національної адвокасі-кампанії бізнесу в коворкінгу “ПеремогаSpace” (бульв. Т.Шевченка, 62).
 
241901-8.png
 
241901-2.jpg
На зустрічі був сформований фінальний список ТОП-10 пропозицій за участю бізнес-асоціацій для подальшої комунікації з кандидатами у Президенти України. 
241901-5.jpg
Учасники зустрічі - уповноважені представники українських асоціацій підприємців, що долучилися або планують долучитися до Національної адвокасі-кампанії бізнесу.
241901-4.jpg
Модератори зустрічі: О.Олійникова, директор Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в Україні, С.Арасланова, генеральний директор асоціації ''Українські імпортери побутової електроніки'', учасник Української ради бізнесу (УРБ), К.Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців (СУП), А.Єрашов, співголова Комітету з розвитку підприємництва СУП, О.Гетьман, радник з економічних питань УРБ, Н.Жугай, керівник проектів та програм CIPE в Україні.
241901-3.jpg
Національна адвокасі-кампанія бізнесу: голос українських підприємців” була започаткована в грудні 2018 р. Метою стало формування Порядку денного, який об’єднає український бізнес напередодні виборів, що заплановані на 2019 рік. Ініціатива є аполітичною та вільною для приєднання. Ініціаторами дискусії виступили Спілка українських підприємців (СУП) та Українська Рада Бізнесу (УРБ). Партнер – Національна платформа МСБ. Незалежний фасилітатор процесу об’єднання навколо ініціативи — Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE).
241901-6.jpg
Більше про Національну адвокасі-кампанію бізнесу тут: