І янгол в подарунок від Міністра культури...

2112-35.jpg
 
18 грудня представник ''Громадянського Корпусу'' в Луганській області Олена Стеценко та учасник організації, відома народна художниця Леся Тищенко взяли участь у церемонії відкриття Резиденції Святого Миколая та ''Музею на крилах'' - ініціативного проекту ''Громадянськоро Корпусу'', що відбулася у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику, в Головній лаврській дзвониці.
 
2112-34.jpg
Цьогоріч резиденція Святого Миколая стала справжнім ''Містечком Янголів'' – її прикрасили 1101 авторська лялька-янгол виставки ''Янголи – ті, що завжди поруч'', яка об’єднала майстрів із різних міст України та країн зарубіжжя.
 
2112-29.jpg
 
2112-23.jpg 
''Сьогоднішнє відкриття Резиденції Святого Миколая прикрашає незмінний символ світлих свят – Янгол. Тут представлені прекрасні авторські  роботи – і дітей, і вчителів, і цілих родин. Образ янгола супроводжує  нас із самого малечку, впродовж усього життя дарує надію та сподівання на краще, виступає оберегом  від негараздів, небезпек і зла'', - сказав присутній на церемонії Міністр культури Є.Нищук.
2112-21.jpg
 
2112-22.jpg
 
2112-26.jpg
 
''Я впевнений, що гості Резиденції Святого Миколая відчують неповторну святкову атмосферу добра, людяності і неповторної краси, відтвореної ріками чудових майстрів. Давайте будемо разом чути один одного, допомагати один одному, будемо уважніші один до одного і робити цей світ красивішим''.
2112-24.jpeg
Під час церемонії Л.Тищенко подарувала Резиденції одну з своїх художніх робіт та книгу її подруги, відомої поетеси Ю.Ющенко ''Час відкриває істину''.
2112-20.jpeg
Особливістю цьогорічного свята стало встановлення Національного рекорду України у категорії ''Найбільша кількість янголів на одній локації – Резиденції святого Миколая у Великій лаврській дзвіниці, та унікальність представлених робіт, виконаних у різних техніках''. Одним з лауреатів за правом став наш ''Громадянський Корпус''. Також визначено найменшого й найбільшого янголів, розміщених у Резиденції, та янгола глядацької симпатії.
2112-31.jpg
Наступного дня, 19 грудня Міністр культури особисто подарував школярці, ініціаторці створення ''Музею на крилах'' Поліні Тюфекчі чудового янгола, що поповнить експозицію музею.
2112-25.jpg
 
2112-28.jpg
 
2112-30.jpeg
 
2112-32.jpeg
З експозицією ''Музею на крилах'' можна ознайомитись тут:

 
  • 1

tishenko2