Час відкриває істину

2112-7.png
27 листопада у м. Кременчук Полтавської області на базі міського педагогічного коледжу ім. А.Макаренка відділ читальної зали ЦМБ провів презентацію нової збірки поезії Юлії Ющенко ''Час відкриває істину'', яку супроводжувала персональна виставка учасниці ''Громадянського Корпусу'', народної художниці Лесі Тищенко.
 2112-8.jpg
Ю.Ющенко - поет-самородок, з душі якої виливається невичерпне джерело сучасного буття. У кожному  вірші, в кожному рядку відчувається, що це – поет-патріот, котрий вийшов з глибини українського народу і йде з нами поруч, долаючи горе, невдачі, біль втрат.
У своєму виступі поетка розповіла про себе, про свій шлях до літератури, поділилася своїм болем та переживаннями  про майбутнє Батьківщини: ''… події в нашій Україні мої думи несуть вперед, туди на схід, де неспокій, де вбивають брат брата, не розуміючи за що?...Моя душа плаче, а слово не змовкає''.
2112-9.jpg
Л.Тищенко приїхала підтримати  свою подругу та мала нагоду розповісти про історію написання своїх картин і багатолітню дружбу з Ю.Ющенко. 
2112-10.jpg
На заході звучали пісні у виконанні О.Івлєвої, а також привітання-побажання творчих злетів від запрошених.
Присутні на заході численні поціновувачі  поетичного дару, друзі пані Юлії, студенти педагогічного коледжу та учні ліцею ''Політ'' змогли доторкнутися до струн її дзвінкої поезії, послухати вірші у авторському виконанні, познайомитися з поетесою особисто та висловити свою думку про творчість Юлії Юхимівни.
Книга Ю.Ющенко є гідним дарунком всім любителям поетичного слова, а літературна Україна поповнилася ще однією збіркою, яка стане перлиною багатої української поезії.

 

 
 
 
  • Вітання Л.Тищенко з Днем народження!

    ''Громадянський Корпус'' щиросердно вітає свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!       Бажаємо Л.Тищенко

  • 1

tishenko2