Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу

1212-4.jpg
 
11 грудня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у Другій конференції ''Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу'', проведеній за участю Прем’єр-міністра України В.Гройсмана Торгово-промисловою палатою України спільно з Комітетом по державно-приватному партнерству при ТПП України та Мінекономрозвитку в приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33).
 
1212-2.jpg
Як відомо, на Першій конференції ''Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України'' (15 грудня 2017 р.) було спільно започатковано нову українську платформу для ефективного діалогу між бізнесом і представниками влади для вирішення актуальних питань щодо подальшого промислового розвитку країни.
 1212-1.jpg
Головним завданням визнано побудову в Україні інноваційної промислово-аграрної економіки, здатної задовольнити як потреби сучасної держави, так і пересічних громадян.
Рік, що минає, попри певні позитивні зміни, вимагає консолідації зусиль для вирішення практичних, найбільш ''болючих'' питань, з якими стикається бізнес при реалізації інноваційно-промислових проектів: обмеженість джерел (державних, іноземних, приватних) фінансування та недоступність до них малого та середнього бізнесу, що не дозволяє в повній мірі реалізувати конкретні бізнес-проекти в Україні. Найактуальнішою залишається проблема захисту прав та інтересів бізнесу.
1212-5.jpg
Саме тому до уваги учасників в рамках конференції була представлена Гала-сесія ''Україна 2019: візія економічного зростання. Промисловість, інновації, фінанси, експорт'' за участі керівництва Уряду, представників бізнесу.
1212-6.jpg
 
1212-7.jpg 
Також були проведені панельні дискусії ''Як провести успішну індустріалізацію України в умовах фінансового дефіциту'', ''Чинні та перспективні інструменти державної та недержавної підтримки промисловості'', участь в яких взяли представники урядових та банківських структур, у тому числі МФО, бізнесу, наукових кіл, обласних та місцевих державних адміністрацій та потенційні інвестори. 
1212-8.jpg
  • 1

tishenko2