На Четвертому Українсько-Литовському економічному форумі

250px-Flag_of_Lithuania.svg.png
 
7 грудня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на Четвертому Українсько-Литовському економічному форумі, що відбувся у холлі НСК ''Олімпійський'' (вул. Вел. Васильківська, 55).
 0712-6.jpg
 
0712-15.jpg
З вітальними промовами до учасників Форуму звернулися А.Кінах, президент УСПП, Р.Даргис, президент Конфедерації промисловців Литви, С.Кубів, перший віце-прем'єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України, В.Сінкявичус, міністр господарства Литви.
 0712-18.jpg
 
Під час Форуму були підписані: Додаткова угода до Договору про співпрацю між Українським союзом промисловців і підприємців та Конфедерацією промисловців Литви від 9 квітня 2013 року; Договір про співпрацю між Українським союзом промисловців і підприємців, Асоціацією сонячної енергетики України і Global BOD Group; Договір про співпрацю між Всеукраїнською громадською організацією ''Український союз промисловців і підприємців'', Вільнюською торгово-промисловою і ремісничою палатою та Київською торгово-промисловою палатою; Угода про співпрацю між Вільнюською торгово-промисловою і ремісничою палатою, Литовська Республіка і Покровською міською радою, Україна; Угода про співпрацю між Вільнюською торгово-промисловою і ремісничою палатою, Литовська Республіка і Полтавською міською радою, Україна; Угода про співпрацю між Вільнюською торгово-промисловою і ремісничою палатою, Литовська Республіка і Тростянецькою міською радою, Україна.
 0712-16.jpg
 
0712-17.jpg
Свої доповіді під час пленарної частини Форуму зробили: 
І.Карп, академік НАН України, почесний директор Інституту газу НАНУ, В.Янулевичус, голова Правління ''BOD Group'', віце-президент Конфедерації промисловців Литви, Г.Чижиков, президент ТПП України,  А.Ілкявичюс, заступник гендиректора — директор зі стратегії та развитку АТ ''Литовська залізниця'' та А.Друнгилас, директор з маркетингу та загальних питань ДП ''Дирекція Клайпедського державного морського порту''.
 0712-13.jpg
 
Темами паралельних тематичних секцій були: поновлювані джерела енергії та енергоефективність; транспорт і логістика; інформаційні технології та роботизація в промисловості (індустрія 4.0); фінансові інструменти та інвестиційний клімат.
  • 1

tishenko2