Японія: далека та близька

1009-29.png

9-22 листопада ц.р. президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий у якості генерального директора Центру підтримки підприємництва ТОВ ''Бізнес-Платформа'' та члена Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України в складі делегації Ради відвідав Японію з метою налагодження ділових зв'язків, вивчення досвіду японських бізнесменів і промисловців та залучення японського капіталу до вітчизняного ринку. 
2711-2.jpg
 
До складу делегації також увійшов президент Української асоціації вендінгу - учасника ''Громадянського Корпусу'' - Володимир Мєчов.
2711-7.jpg
 
2711-6.jpg
Під час візиту делегація відвідала м. Токіо, де провела в приміщенні Посольства України в Японії загальну зустріч з провідними японськими виробниками швидкої їжі та напоїв, під час якої презентувала можливості українських виробників, здійснила низку двосторонніх переговорів, а також зробила поїдзку до о. Окінава для ознайомлення з виробничими потужностями місцевої вендінгової компанії ''Мільйон Окінава''. 
 2711-3.jpg
 
2711-4.jpg
По підсумках візиту з японськими партнерами була підписана угода про співробітництво, намічені конкретні спільні кроки з реалізації досягнутих домовленостей. 
 2711-5.jpg
 
2711-8.jpg
 
Всебічного сприяння успішній роботі делегації надало Посольство України в Японії.
  • 1

tishenko2