На Київському податковому форумі

2011-36.jpg
 
20 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Київського податкового форуму-2018, що відбувся в комплексі ''Mercure Congress Centre'' (вул. В.Гетьмана, 8/26).

2011-45.jpg
 
Мета форуму - діалог між бізнесом і владою, обмін думками і поглядами, розгляд важливих питань сфери оподаткування, розповсюдження податкових знань, і головне, створення податкових традицій на роки вперед.
Форум – це зустріч колег, партнерів, опонентів, що обговорюють лише актуальні теми. На заході всі матимуть змогу висловити свою думку та задати конкретні питання, що впливають на власний бізнес.
Захід проводився в рамках Програми формування податкової культури у місті Києві на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 22.07.2016 р.
2011-41.jpg
Після вітальних промов начальника Головного управління ДФС у м. Києві Л.Демченко, Київського міського Голови В.Кличка та в.о. голови ДФС О.Власова відбулося пленарне засідання ''Формування податкової культури у місті Києві'', під час якого були розглянуті такі питання: реформування та сервіси столичної ДФС, новації податкового законодавства, план дій з реформування ДФС у податковому напрямку, електронні сервіси та послуги, що надаються органами ДФС, формування податкової культури.
2011-42.jpgСпікерами виступили: Л.Демченко, начальник Головного управління ДФС у м. Києві, Н.Южаніна, народний депутат України, Голова Комітету ВР з питань  податкової та митної політики, С.Верланов, заступник Міністра фінансів, Н.Калєніченко, директор Департаменту обслуговування платників ДФС, Д.Гетманцев, почесний президент юридичної компанії Jurimex, експерт TaxLink.
2011-37.jpg
Далі відбулися дві дискусійні панелі. Перша панель ''Кияни та податки'', де були розглянуті питання: хто, коли, як й за що повинен сплачувати податки, новації в оподаткуванні землі та майна, поліпшення якості адміністрування місцевих податків, залучення до декларування громадян, оподаткування місцевими податками та зборами в умовах бюджетної децентралізації, оподаткування доходів від здавання в оренду нерухомого майна якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності, міжнародна пратика.
2011-39.jpg Спікери І панелі: В.Репік, директор Департаменту фінансів КМДА, А.Странніков, голова Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, В.Варгіч, заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві, Д.Серебрянська, експерт з місцевого економічного розвитку Асоціації міст України, П.Мандлер, експерт GIZ, керівник відділу фундаментальних реформаторських відносин, конституційних питань Управління з питань податків, зборів, а також законодавства з питань фінансових ринків Міністерства фінансів землі Гессен ФРН, М.Дрост, експерт GIZ, міжнародний експерт з ПДВ.
2011-40.jpg 
Друга панель ''Трансфертне ціноутворення в умовах сьогодення'', під час якої розглядалися наступні питання: аналіз робочих процесів на базі ГУ ДФС у м. Києві в сфері трансфертного ціноутворення, новації в законодавстві ТЦУ, основні завдання з мінімізації ризиків ТЦУ для українських компаній, що працюють на міжнародних ринках (принципи корпоративного структурування, внутрішні регламенти, звітування), обґрунтування відповідності принципу ''витягнутої руки'', податкові спори під час перевірок контрольованих операцій: позиція платників та контролюючих органів.
2011-38.jpg
Спікери ІІ панелі: З.Лагутіна, заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві, Т.Острікова, народний депутат України, Л.Врублевська, аудитор, партнер, керівник практики ТЦУ юридичної групи EUCON, М.Мішин, начальник управління перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС, В.Репік, директор Департаменту фінансів КМДА.
  • 1

tishenko2