Робимо бізнес в Польщі!

2011-1.png
 
16 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на заході "Doing Business in Poland", організованому освітньою платформою Legal High School та Юридичною групою EUCON в БЦ ''Леонардо'' (вул. Володимирська, 52/17).
 
Захід відкрили керівник Консульського відлілу Посольства РП в Україні Б.Яблонські та керівник Представництва Польської академії наук в Україні Г.Собчук.
 
2011-5.jpg
 
Модератором заходу виступив А.Романчук, керівник офісу в м. Варшава Юридичної групи EUCON.
Спікерами були: П.Дередас, юрист Юридичної групи EUCON, м. Варшава, І.Лівандовська, юрист Юридичної групи EUCON, м. Варшава, А.Романчук, партнер, керівник офісу в м. Варшава Юридичної групи EUCON, М.Спала, адвокат Юридичної групи EUCON, м. Варшава, А.Шевчик, радник з питань бухгалтерського та податкового обліку Юридичної групи EUCON, м. Варшава, В.Чьок, податковий радник Юридичної групи EUCON, м. Варшава.
 
2011-2.jpg 
Питання, що були винесені на обговорення: корпоративне право Польщі через призму реєстрації компанії іноземцем; набуття права власності на нерухоме майно іноземцем у Польщі; податкова система Польщі; податкові спори та застосування конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Польщею; податковий та бухгалтерський облік у Польщі: помилки українських інвесторів; судова система Польщі: розгляд спорів у судах; трудове та міграційне право Польщі: найбільші помилки українців.
 
2011-3.jpg
  • 1

tishenko2