Актуальні питання застосування законодавства про працю

1511-1.jpg
 
8 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у зустрічі бізнес-активу з обговорення актуальних питань застосування законодавства про працю, організованою Федерацією роботодавців України у її приміщенні (вул. М.Коцюбинського, 1).
 
1511-2.jpg
 
За даними Державної служби з питань праці, у неформальних трудових відносинах наразі знаходиться майже 3,5 млн осіб, тобто понад 21% зайнятого населення. Це свідчить про кризовий стан в економіці та чисельні проблеми в самій сфері трудових відносин, які треба вирішувати якнайскоріше. Саме цьому було присвячено спільний захід ФРУ, Ради бізнес-омбудсмена та Держпраці. На ньому відбулося обговорення проекту системного звіту Бізнес-омбудсмена ''Актуальні питання для бізнесу у сфері трудових відносин''. 
Документ за посиланням:
За результатами обговорення були сформовані додаткові пропозиції від бізнесу. Згодом звіт буде представлено направлено до Уряду для його реалізації. 
 1511-3.jpg
Під час заходу відбулося також обговорення особливостей здійснення контрольних заходів органами Держпраці та органами місцевого самоврядування. Представники бізнесу мали можливість поставити практичні запитання щодо порядку здійснення інспекційних відвідувань органами Держпраці та органами місцевого самоврядування з виявлення незадекларованих трудових відносин, правильності визначення штрафних санкцій тощо, що особливо важливо з огляду на комплексні перевірки дотримання трудового законодавства, що тривають в Україні з жовтня 2018 р. 
1511-4.jpg
 
1511-5.jpg
 
1511-8.jpg 
У заході взяли участь: генеральний директор ФРУ Р.Іллічов, заступник Бізнес-омбудсмена Т.Коротка, голова Державної служби з питань праці Р.Чернега, представники бізнес-спільноти, керівники підприємств, адвокати та юристи.
  • 1

tishenko2