На засіданні Антикризової ради та Правління УСПП

1411-4.png
 
9 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у спільному розширеному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП, що відбулося у приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Вел. Житомирська, 33).
 
1411-1.jpg
 
 
У ході засідання за головування президента УСПП А.Кінаха були сформовані вимоги і пропозиції у відстоюванні пріоритетів розвитку вітчизняної економіки, а також проаналізовано зміст ''Платформи економічного патріотизму'', ухваленої Антикризовою радою торік.
1411-5.jpg
 
 
Необхідність ґрунтовного розгляду нагальних проблем промисловців і підприємців пов'язана з низькою результативністю дій влади щодо реалізації сучасної промислової політики, подолання тенденцій деіндустріалізації, падіння якості трудового потенціалу, зняття регуляторних бар'єрів, захищеності бізнесу від пресингування з боку правоохоронних органів, кардинального покращення ділового клімату тощо.
Означені чинники можуть поглибитись внаслідок наступних виборних кампаній 2019 року, що, на думку учасників засідання, не повинно перетворитися на нові випробування економічної стабільності в країні.
 1411-3.jpg
 
Підсумки дискусій у ході засідання з найбільш актуальних проблем реального сектору національної економіки були покладені в основу об'єднаного порядку денного в сфері економічних перетворень та розвитку Всеукраїнського форуму бізнесу.
 
Проблемні питання та пропозиції, що пропонуються УСПП для розгляду у рамках діалогу бізнес-влада
 
Область вкладених файл
1411-6.jpg
 
1411-7.jpg
  • 1

tishenko2