Як відкрити власний бізнес?

 
2510-7.jpg
25 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на заході Start Business Challenge, проведений BRDO за підтримки КМДА і Державної служби зайнятості в Klitschko Expo за адресою (вул. Вел. Васильківська, 55). 
 
2510-8.jpg
Як відкрити власний бізнес і витратити якнайменше зусиль на його реєстрацію? Які програми від місцевої влади існують для підтримки підприємництва в Україні? До кого звернутися за фінансуванням? Відповісти на всі ці питання був покликаний цей захід.
2510-11.jpg
У рамках заходу BRDO презентував державний інформаційний сервіс для відкриття бізнесу. Представники Мінекономрозвитку, КМДА і ДСЗ розповіли про програми підтримки підприємництва і послуги для підприємців, а також продемонстрували як ними скористатися. 
2510-12.jpg Українські підприємці поділилися з учасниками воркшопу своїми історіями успіху і деталями відкриття власної справи. Представники фінансових інституцій презентували свої програми. Українські банки представили свої фінансові програми й інструменти для підприємців.
Під час заходу учасниками були отримані індивідуальні консультації з юридичних, фінансових і операційних питань ведення бізнесу.
2510-13.jpg
 
На заході свої доповіді зробили керівник проекту EU4Business | FORBIZ М.Хальдер, заступник голови ДСЗ Ю.Жовтяк, голова BRDO О.Гончарук, керуючий партнер UNIT.City М.Бахматов, засновник Veterano Group Л.Остальцев, засновниця ''Зелений птах'' В.Норенко, засновниця студії дизайну інтер’єрів та ремонту ArtStudioLeo О.Лекова, засновниця StartUp Ukraine А.Петрова, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Н.Кондрашова,  в.о. керівника Німецько-українського фонду В.Майборода, директор ТОВ "Профітранс" (Майстерня Supermagnit), учасник програми фінансово-кредитної підтримки суб'єктів МСП у м.Києві Д.Олянішен, заступник голови Правління АТ ''Ощадбанк'' А.Стецевич, радник АТ КБ ''Приватбанк'' Ю.Гусєв.
Покроковий онлайн з відкриття бізнесу в Україні: