Наш волонтер виступив на Ветеранській конференції в Києві

2210-11.jpg
2 жовтня волонтер ''Громадянського Корпусу '', голова Лисичанської міської організації ветеранів Юрій Положенцев виступив на Науково-практичній конференції "Ветеранській рух в Україні '', організованій Державною службою у справах ветеранів війни та учасників АТО на базі військової частини Національної Гвардії України (вул. Коновальця, 38).

2210-14.jpg
 
Відкрив роботу конференції перший заступник голови Служби І.Мальцев, який звернувся з вітальнім словом до присутніх, закликав їх вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини, повідомив про порядок денний та регламент конференції, а також вручив учасникам АТО Відзнаки Президента України "За участь в Антитерористичній операції", грамоти служби та цінні подарунки представникам громадських об'єднань ветеранів. 
2210-12.jpg Представники центральних органів виконавчої власти, науковці та представники ветеранської спільноті обговорили на конференції проблемні питання, что виникають у реализації ініціатив у сфері соціального захисту ветеранів, напрацювали певні спільні дії для подальшого інформування ветеранів війни та учасников АТО / ООС про їх права та обов'язки. 
2210-15.JPG У рамках конференції перший заступник голови Служби представив доповідь про стан та перспективи подальшого розвитку ветеранського руху в Україні. Представники влади запевнили громадськість про першочерговий розгляд та підтрімку їх пропозицій щодо спрощення та покращення соціального захисту ветеранів.
2210-17.jpg
Ю.Положенцев поділився досвідом участі Лисичанської міської організації ветеранів у старті Всеукраїнської естафети пам'яті ''Слава визволителям України'' та проведенні міських заходів, присвячених 75-річчю визволення Лисичанська від фашистських загарбників. Жвавий інтерес учасників конференції викликали публікації нашого волонтера в інформаційному бюлетені ''Громадянського Корпусу'', особливо такі, як ''Ветеранських проектам - десять років '', ''Лисичанськ - центр ветеранського руху на Сході України'', ''В Лисичанську дано старт Всеукраїнської естафети пам'яті ''Слава визволителям України'', ''Лисичанськ: Біль і трагедія 2014 року'' та ін.
За вміле керівництво ветеранським рухом в Україні, великий особистий внесок у розвиток героїко-патріотичної, волонтерської і ветеранської діяльності за дорученням керівників міста нагородив пам'ятними медалями ''75 років визволення Лисичанська від фашистських загарбників'' першого заступника голови Служби у справах ветеранів і учасників АТО І.Мальцева та заступника голови Служби В.Марченка.
2210-13.JPG 
Керівникам найбільших ветеранських об'єднань України В.Шмакову і С.Червонопиському наш волонтер подарував книги ''Лисичанськ: Біль і трагедія 2014 року'', а також диски з фільмом ''Звільнення Лисичанська. Привільнянський плацдарм''.
Участь у конференції взяли керівники та працівники служби, представник Міністерства соціальної політики, Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров'я, Національної Гвардії, Пенсійного фонду, Укртелерадіопресінстітуту, Національного університету "Києво-Могилянська академія", громадських об'єднань ветеранів війни та учасников АТО.
2210-16.jpg
У рамках Конференції прісутнім було запропоновано концертну програму творчого колективу Академічного ансамблю пісні и танцю, показовий виступ підрозділу Почесної варти, проведено екскурсію-огляд сучасної техніки та озброєння Національної Гвардії України.
  • 1

tishenko2