EU4Business для інноваційного МСБ: Horizon 2020 та COSME

2210-1.jpg
 
18 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь в Інформаційному дні ''Як це працює. Програми EU4Business для інноваційного малого та середнього бізнесу: Horizon 2020, COSME'', що відбувся в приміщенні готелю ''Хрещатик'' (вул. Хрещатик, 14).
2210-8.jpg
Учасники дізналися як отримати доступ до фінансування, а також до інформації про можливості міжнародної співпраці між науковцями, бізнесом і промисловістю з різних країн світу, що дасть поштовх до модернізації компанії відповідно до кращих світових практик.
2210-2.jpg
 
2210-10.jpg
Захід був розрахований на компанії з проривними інноваційними ідеями, технологіями та ноу-хау, які хотіли би комерціалізувати на міжнародному ринку, та консультантів, які допомагають розвивати бізнес малим та середнім підприємствам.
2210-4.jpg
 
Серед спікерів: компанії, які виграли гранти на свої розробки, спеціалісти, які беруть безпосередню участь у відборі та оцінюванні заявок, національні контактні пункти, які можуть зорієнтувати по процесу.
2210-7.jpg
 
Після вступного слова від представників Делегації Європейського Союзу до України та ЄБРР відбулися огляд програм EU4BUSINESS для малого та середнього бізнесу Horizon 2020: SME Instrument (Горизонт 2020: Інструмент малого та середнього бізнесу), зокрема участь в ній України, презентація проекту RI-LINKS2UA, означено на які нюанси звертають увагу при оцінці заявки на SME Instrument, а також критерії нагородження: як розглядаються та оцінюються заявки та очікування оцінювачів: DOs і DON'T,  розглянуті приклади виграшних заявок (Фаза 1 та Фаза 2), підготовка бізнес-планів та підготовка до нових конкурсів, розглянуті історії успіху від українських компаній-переможців.
2210-9.jpg Далі був проведений огляд програм COSME, а також реєстрація та пошук партнерів у EEN (Мережа європейських компаній): які цілі та на що звернути увагу при внесенні компанії у базу даних.
2210-6.jpg
Спікерами на заході виступили: координатор Національних контактних пунктів МОН С.Шаповал, старший експерт та координатор RI-LINKS2UA Центрі соціальних інновацій (Австрія) Г.Вайсс, експерт з Інструменту малого та середнього бізнесу програми Горизонт 2020 Виконавчої агенції з вищої освіти, досліджень, розвитку та інвестування (Румунія) А.Боркан, представник CIVITTA Україна Ю.-В.Блавт, представник SolarGaps Ю.Цвіркун, представник TechNovator І.Чуба, представник Discoperi О.Бондаренко, головний спеціаліст відділу розвитку Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку А.Ремізов, керівник відділу дослідження Офісу з просування експорту Д.Носов. 
Докладно про програми:
Горизонт 2020 - http://h2020.com.ua/uk
  • 1

tishenko2