Як бізнесу працювати з банками в умовах деофшоризації

1310-13.jpg

16 жовтня президент ''Громадянського Корпусу'' Роман Солодкий та віце-президент організації Олександр Карбачинський взли участь у семінарі ''Як бізнесу працювати з банками в умовах деофшоризації. Основні правила та тонкощі'', організованому АТ ''Укрсиббанк'' спільно з Академією Deloitte в її приміщенні (вул. Жилянська, 48, 50а).  

1310-12.jpg

Учасники заходу розглянули нові умови роботи з іноземними банками та сучасні світові тенденції, провели огляд найпопулярніших юрисдикцій у світі банківських послуг для резидентів/нерезидентів, обговорили актуальні світові тенденції оподаткування, які бізнесу та фізичним особам слід враховувати вже сьогодні, план BEPS и багатосторонню конвенцію в рамках плану BEPS: що це таке та який вплив матиме на український бізнес, питання податку на виведений капітал: в чому суть, концепцію бенефіціарного власника та економічну ''сутність'' іноземної компанії – який це має вплив на банківські рахунки та оподаткування.

1310-14.jpg

Були обговорені також очікувані зміни в Україні в рамках деофшоризації: режим КІК, нульове декларування, обмін інформацією з іншими країнами та інше, найважливіша судова практика у сфері міжнародного оподаткування та валютного регулювання – що корисного взяти до уваги, а також вплив ситуації на ведення бізнесу в Україні.

1310-16.jpg

1310-18.jpg

Спікером заходу виступив А.Серветник, партнер податково-юридичного департаменту міжнародної компанії Deloitte. Він очолює напрямок міжнародного оподаткування, а також консультацій приватним клієнтам Deloitte Private. Він є юристом за освітою і спеціалізується на міжнародному та корпоративному оподаткуванні, корпоративному праві, плануванні інвестицій, угодах M&A та реструктуризаціях бізнесу. Для приватних клієнтів-фізичних осіб А.Серветник та його команда працюють над питаннями захисту активів та інвестицій, оподаткування та звітності, спадкування та захисту сімейних інтересів. Його клієнти переважно працюють в сферах сільського господарства, виробництва харчових продуктів та напоїв, розробки програмного забезпечення, промислового виробництва.

1310-19.jpg

 

 

 

 

 

 

  • Вітання Л.Тищенко з Днем народження!

    ''Громадянський Корпус'' щиросердно вітає свою активну учасницю, народну художницю ТИЩЕНКО Ларису Миколаївну з Днем народження!       Бажаємо Л.Тищенко

  • 1

tishenko2