Покрова Героїв на Луганщині

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.jpg

1310-1.jpg

13 жовтня в м. Сєверононецьку керівник відокремленого підрозділу ''Громадянського Корпусу'' в Луганській області Олена Стеценко на запрошення взяла участь у тематичному Круглому столі в рамках Всеукраїнської акції ''Покрова Героїв'', що відбувся за президії першого заступника голови Луганської облдержадміністрації С.Філя у приміщенні її прес-центру.
 
1310-2.jpg
Цими днями Луганщина приймає Всеукраїнську акцію ''Покрова Героїв'', яка щорічно збирає людей, котрі, не рахуючись з власним часом, борються за незламність духу українського народу, виховують справжніх патріотів своєї країни. 
1310-4.jpg
У цьому році Акція зібрала представників 11 областей України. Гості відвідали Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ''Кадетський корпус ім. Героїв Молодої гвардії'', обговорили за круглим столом питання національно-патріотичного виховання, взяли участь у відкритті меморіальної дошки військовослужбовцю Армії УНР П.Гречишкіну. Цей факт є особливо важливим, адже деміфілогізація української історії – це важливий аспект відновлення історичної справедливості та відноновлення ''коду нації'' саме на Донбасі.
1310-9.png Під час круглого столу представник ''Громадянського Корпусу'' О.Стеценко докладно розповіла про видатні здобутки та реалізовані нашою організацією спільно з органами місцевої влади на Луганщині та загалом в Україні програми з патріотичного виховання, популяризації всеукраїнського кадетського руху та здорового способу життя серед української молоді.
1310-6.png
 
1310-5.jpg
Гості були також приємно здивовані здобутками Луганщини на цьому напрямі, зокрема тим фактом, що обсяг фінансування ''Регіональної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки'' становив 1,5 млн. грн. Щорічне ж фінансування Обласного конкурсу проектів національно-патріотичного виховання дорівнює 200 тис. грн.
1310-10.png
 
 
 
 
 
 
 
 
  • 1

tishenko2