Біла Церква вшановує своїх поважних жителів

0410-1.png
 
1 жовтня в м. Біла Церква представник ''Громадянського Корпусу'' в Київській області Владислав Карпенко на запрошення взяв участь в церемонії привітання поважних жителів міста з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, яка відбулася у приміщенні місцевого територіального центру соціального обслуговування за участі міського голови Г.Дикого.
0410-2.jpg
 
''Головне для українців – це родина: батьки, діти, онуки. Тому міська влада на сьогодні поставила перед собою завдання зробити місто комфортним для проживання – з освітленням, зручними тротуарами, новими лавками, комфортним транспортом, сучасними медичними амбулаторіями в кожному мікрорайоні міста, аби до сімейного лікаря можна було прийти якнайшвидше. Ці роботи триватимуть і надалі. Проте найголовнішими ліками, як відомо, є спілкування з друзями, увага і турбота від рідних та близьких. Ось чому ми прагнемо створити таке місто, щоб його не хотілося залишати, їдучи ані в інші міста, ані за кордон. Одним із наших завдань є зробити все можливе, аби середня тривалість життя зростала з кожним роком. Бажаю вам здоров’я, частіше зустрічатися, спілкуватися з друзями та рідними, отримувати позитивні емоції, насолоджуватися життям. І нехай міська влада, депутатський корпус цьому тільки сприяють!'' — відзначив міський голова.
 0410-3.jpg
Під час свята поважним білоцерківцям вручили вітальні адреси. Привітали присутніх своїми виступами учні загальноосвітніх та музичних шкіл, хорові та танцювальні колективи. Крім того, було презентовано виставку робіт, зроблених руками відвідувачів цього закладу. Присутні переглянули вишиті ікони та рушники, вишиванки, штучні квіти, прикраси з бісеру, в’язані вироби, картини тощо. У міському парку ім. Т.Шевченка з нагоди Міжнародного дня ветерана та осіб похилого віку відбувся концерт.
0410-4.jpg
 
0410-5.jpg
  • 1

tishenko2