Україна медова і світ

2009-4.jpg
20 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський відвідав Діловий форум ''Україна медова і світ'', проведеному Торгово-промисловою палатою України у партнерстві з Посольством Франції в Україні та за підтримки Київської обласної державної адміністрації у приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33). 
Офіційний партнер форуму - Креді Агріколь Банк, один із найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, ключовий фінансовий партнер аграрного бізнесу в Україні. Юридичний партнер – Юридична фірма "Евріс", професійна сучасна компанія із корпоративними принципами побудови бізнес-процесів.
2009-5.jpg
Форум став сучасним комунікаційним майданчиком для обговорення актуальних питань виробництва та реалізації українського меду.
2009-6.jpg 
До участі були запрошені бджолярі, виробники бджільницької продукції, експортери меду, керівники і представники громадських об’єднань, вчені, експерти, виробники обладнання, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України.
2009-8.jpg
У роботі форуму взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності та якості харчових продуктів, міжнародних організацій та установ, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва.
2009-7.jpg Захід передбачав проведення пленарної частини: ''Україна медова – разом формуємо позитивний імідж у світі'' та практичної частини, панельної дискусії: ''Бджолярі – від аматорства до ефективного бізнесу'' за участю провідних французьких експертів.
2009-9.jpg
Ключовими спікерами виступили: Н.Перен, радник з питань сільського господарства посольства Франції в Україні; О.Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України; М.Малков, міжнародний консультант ФАО, ООН, національний координатор проекту ЄС/ФАО; А.Бурка, національний консультант ФАО, ООН; Ж.-Л.Лотар (Jean Louis Lautard), президент Синдикату виробників меду регіону Прованс та Південні Альпи, президент профспілки виробників меду провінції Прованс, власник ГЗ (Мед лаванди Провансу та Label Rouge); С.Савіо, керівник проекту ЄС ''Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні''; А.Заблоцький, керівник сектору ''Сільське господарство'' BRDO; М.Мороз, генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики.
2009-10.jpg
 
2009-11.jpg
 
2009-12.jpg
 
2009-13.jpg
Темами для обговорення були: підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішніх ринках; підвищення інвестиційної привабливості галузі, а також заходи щодо збереження здоров’я бджіл; впровадження нових комерційних можливостей для галузі бджільництва в Україні з урахуванням міжнародного досвіду; аналіз світового ринку меду та його перспективи, розвиток вітчизняного бджільництва та державна політика у цій сфері, впровадження дорожньої карти реформування галузі бджільництва в Україні; заходи щодо збереження здоров’я бджіл, організація внутрішнього ринку меду; вдосконалення законодавствата його гармонізація відповідно до вимог ЄС; шляхи залучення інвестицій у медовий бізнес, кредитування виробників і страхування ризиків для бджолярів; розвиток європейського законодавства щодо маркування продукції; відповідність української продукції стандартам і вимогам країни-імпортера; рекомендації з виходу на нові ринки, маркетингова стратегія, реклама як активне просування на ринки, просування в мереженій торгівлі; як Франція підтримує малого виробника: створення виробничих кооперативів; розвиток географічних найменувань у медовій сфері та інші.

 
 
 
  • 1

tishenko2