Банкінг 2025

1709-2.jpg
 
17 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на лекції ''Банкінг 2025: як до нього підготувати менеджерів'', що відбулася в Київській школі економіки (вул. Дмитрівська, 92-94). 
Про секрети управління великими фінансовими установами та про формулу успіху у банківському секторі розповідав заступник виконавчого директора МВФ від України В.Рашкован.
1709-1.jpg
За останнє десятиліття багато індустрій зазнало великих змін: традиційні таксі змінилися на Uber та Uklon, чеки та банківські картки з магнітною стрічкою витісняються безконтактними системами платежів, 3D-принтери навчилися друкувати будинки.
А як на рахунок банківського сектору? Чи правда, що за останнє сторіччя принципи роботи банків не змінилися і ці фінансові установи працюють за “старими лекалами”. Не зовсім. Сучасний банкінг не такий простий, яким видається на перший погляд. У своїй діяльності він спирається на наукові дослідження та складні теоретичні моделі, що вивчають ризики та дохідність, і не тільки на них. На жаль, система підготовки молодих банкірів не дуже змінилась за останні десятиріччя в Україні і також потребує переосмислення.
1709-3.jpg
Про спікера: Владислав Рашкован з лютого 2017 р. обіймає посаду заступника виконавчого директора МВФ. До цього співзаснував інвестиційну компанію SD Capital, яка спеціалізується на трансформації великих організацій та M&A в реальному та фінансовому секторах. У 2014 - 2016 рр. займав посаду заступника голови Національного банку України, де він відповідав за комплексну трансформацію НБУ та реформу всього банківського сектора. А ще раніше керував великими трансформаційними проектами в великій Європейській банківській групі та був фінансовим директором банку УніКредит в Україні. 
  • 1

tishenko2