Обов’язкове страхування в Україні

1209-8.jpg
 
6 вересня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у круглому столі Офісу ефективного регулювання (BRDO) "Обов’язкове страхування в Україні: шляхи до ефективної системи", що відбувся в приміщенні Klitschko Expo (вул. Вел. Васильківська, 55).
1209-9.jpg
Ринок страхових послуг є найбільшим серед ринків  небанківських фінансових послуг. В Україні працює 291страхова компанія, існує більше 40 видів обов’язкового страхування, але реально функціонують лише 10 з них. Існуюча модель страхування є неефективною, а порядки та правила для майже половини його видів досі не затверджені Урядом. 
1209-10.jpg
 
1209-7.jpg 
Серед питань, що були винесені на обговорення: чи необхідна Україні нова модель обов’язкового страхування; які види страхування мають бути обов’язковими; як держава має регулювати сферу обов’язкового страхування, зважаючи на євроінтеграційні зобов’язання.
Експерти BRDO підготували системний перегляд якості регулювання ринку у Зеленій книзі ''Аналіз регулювання сфери обов'язкового страхування'' і винесли його на публічну дискусію.
Документ є доступним за посиланням:
На заході свої доповіді зробили К.Ляпіна, голова ДРС, О.Гончарук, голова Офісу ефективного регулювання (BRDO), В.Головатенко, голова сектору ''Нагляд і контроль'' BRDO, О.Максимчук, член Нацкомфінпослуг, О.Залєтов, член Нацкомфінпослуг, Є.Степанюк, начальник Управління реформування фінсектору НБУ, О.Філонюк, президент Ліги страхових організацій України, Г.Третякова, гендиректор Української федерації убезпечення, В.Шевченко, гендиректор Моторного (транспортного) страхового бюро України.
  • 1

tishenko2