Всеукраїнська конференція «Нащадки переможців»

Konf_125 лютого в Києві відбулась Всеукраїнська конференція організацій військово-патріотичного спрямування «Нащадки переможців», у якій взяли участь представники організацій, клубів та осередків громадської активності, діяльність яких спрямована на військово-історичне, патріотичне та фізичне виховання молоді.

Метою проведення Конференції є розробка концепції створення Всеукраїнської Асоціації організацій патріотичного спрямування «Нащадки переможців».

За підсумками Конференції було узгоджено проект Рішення:

1. З метою консолідації зусиль у військово-патріотичному вихованні молоді прийняти рішення про об’єднання організацій патріотичного спрямування у рамках проекту ГО «Громадянський Корпус» «Нащадки Переможців».

2. Для подання узагальнених пропозицій до Державної Концепції патріотичного виховання молоді в Україні кожній громадській організації ? учаснику проекту «Нащадки Переможців» у термін до 10.04.2011 року надати перелік запланованих заходів, що відповідають цілям і завданням даної Концепції

3. Скликати Перший Всеукраїнський з’їзд організацій патріотичного спрямування у м. Києві

4. Створити робочу групу по підготовці Першого Всеукраїнського з’їзду організацій патріотичного спрямування.

5. Надати повноваження громадській організації «Громадянський Корпус» щодо запрошення представників органів центральної влади на Перший Всеукраїнський з’їзд організацій патріотичного спрямування.