На відкритих дебатах ''Технологія блокчейн''

1008-1.jpg
 
7 серпня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у відкритих дебатах “Технологія блокчейн: верифікація та економічне майбутнє”, що відбулися в Київській школі економіки (вул.Дмитрівська,92-94).
Цього разу організатори заходу відійшли від теми криптовалют, зосередивши увагу на інших вимірах застосування блокчейну. Наразі ця технологія розвивається також у сферах верифікації та запису інформації про угоди. Думки спеціалістів з цього приводу далеко не однозначні. Дехто вірить, що ця технологія стане якісним стрибком вперед, як колись стали електрика, телефонія та інтернет, а хтось малює більш стриману картину майбутнього блокчейну, адже він має свої обмеження і є недостатньо швидким для повсюдного використання.
1008-2.jpg
Щоб обговорити майбутнє технології для участі в дебатах зібралися представники науки, публічного сектору та бізнесу. У дебатах взяли участь професор Піттсбурзького університету, почесний президент Київської школи економіки Т.Милованов, перший заступник Мінекономрозвитку М.Нефьодов, засновник першого Bitcoin-агентства в Східній Європі та СНД KUNA, модератор заходу М.Чобанян.
Під час розмови учасники намагалися з’ясувати, чи можна подолати недоліки технології, які в неї є конкуренти та яким чином на розвиток блокчейну реагуватимуть регулятори.
Як у підсумку зазначив Т.Милованов, технологія блокчейн може якісно змінити стосунки там, де потрібні прозорість і аудит.
  • 1

tishenko2