На Форумі бізнес- та IT-лідерів 2018

21 червня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у Форумі бізнес- та IT-лідерів 2018 TERRASOFT, проведеному в приміщенні Stereo Plaza (просп. Лобановського,119).
108.jpg 
Форум бізнес- та IT-лідерів - наймасштабніша бізнес-подія цього літа. Понад 2 000 учасників зібралися на одній з найбільших майданчиків Києва, щоб дізнатися про кращі практики, ідеї і технології, які допомагають гнучко управляти процесами компанії та прискорюють трансформацію бізнесу.
017.jpg
 
107.jpg 
104.jpg
Відкрила захід keynote-сесія, в рамках якої виступили відомі бізнес-лідери: засновник і співвласник MTI В.Цой, засновник незалежного креативного агентства Fedoriv А.Федорів, голова правління, Член наглядової ради банку ПУМБ С.Черненко, керуючий партнер Deloitte в Україні А.Булах, CEO Датагруп М.Шелемба, СЕО Terrasoft К.Костерева.
102.jpg
 
103.jpg
 
105.jpg 
Тематика форуму була зосереджена на наступних блоках:
- історії успіху та кейси: кейси компаній про стратегії і підходах, які допомагають прискорюватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для зростання бізнесу;
- інструменти і технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів в різних сферах діяльності організації, які допомагають компаніям швидко рости і розвиватися;
- тренінги та майстер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.
Своїм досвідом і експертизою поділилися представники найбільших організацій: Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор і інших.
1014.jpg
 
1015.jpg
 
1016.jpg
 
109.jpg
 
1011.jpg 
Форум бізнес- та IT-лідерів 2018 став унікальною територією для бізнес-спілкування, на якій учасники змогли розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. У рамках заходу також працювала експозона, де всі учасники ознайомилися з продуктами, рішеннями і експертизою в області BPM і CRM.
Більш докладно про Terrasoft - одного з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM: