Як електронні послуги спрощують життя бізнесу

20 червня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на лекції "Як електронні послуги спрощують життя громадян та бізнесу в Україні", організованій Держагентством з питань електронного урядування та Фондом ''Східна Європа'' в Креативному просторі ''Часопис'' (вул. Л.Толстого, 3).
2718.jpg
Оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати ФОП чи земельну ділянку, розпочати приватне будівництво, і все це – онлайн? Без відвідування органів влади? Так, усе це можливо в Україні! 
2719.jpg
Наразі українцям доступні понад 50 е-послуг, які значно економлять нерви, зусилля та час. А ще – мінімізують ризики корупції та всіляких зловживань. До кінця 2018 року таких е-послуг уже буде близько 100. І всі вони – найбільш затребувані серед громадян і бізнесу. 
2720.jpg
 
2723.jpg 
Спікерами на заході виступили перший заступник голови Держагентства з питань електронного урядування О.Вискуб (одним із векторів роботи Держагентства є переведення державних послуг в онлайн-формат) та президент Фонду ''Східна Європа'' В.Лях (Фонд є виконавцем швейцарсько-української програми ''Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади'' (EGAP).   
2726.jpg 
Під час заходу спікери розповіли: що таке електронні послуги; які послуги вже доступні для громадян і представників бізнесу в Україні; які е-послуги важливі для розвитку держави і як вони здатні долати корупцію, економити людські й фінансові ресурси, покращувати роботу держорганів; як створюють електронні послуги; чому не можна перевести всі послуги в е-формат за одну мить.
 
2721.jpg