Саморегулювання - обов'язковий елемент ринкової економіки

20 червня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу "Перспективи реалізації ефективної моделі саморегулювання в Україні", проведеному Комітетом з питань підприємництва в сфері житлового та комунального господарства при ТПП України та Спілкою кризис-менеджерів України в приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33).
2716.jpg
Захід було організовано для обговорення Розпорядження Кабінету Міністрів від 10.05.2018 Р7 №308-р "Про схвалення концепції реформування інституту саморегулювання в України".
Організатори круглого столу запросили до участі у круглому столі лідерів бізнес-асоціацій, представників різних сфер економіки та професій, вчених та представників державних органів влади.
2715.jpg
Учасників заходу привітали перший віце-президент ТППУ М.Непран та президент Спілки кризис-менеджерів України, голова Комітету з питань підприємництва в сфері житлового та комунального господарства при ТППУ, координатор ініціативної групи з розвитку саморегулювання П.Міхайліді.
2712.jpg 
Під час круглого столу розробники Концепції презентували концепцію реформування (експерт Офісу ефективного регулювання BRDO Х.Файчак) та поспілкувалися з лідерами українських бізнес-асоціацій на предмет можливої реалізації ефективної моделі саморегулювання в України, яку планується закласти в рамковий Закон України "Про саморегулівні організації".
2710.jpg 
Під час обговорення питання щодо перспектив реалізації ефективної моделі саморегулювання в Україні і який шлях треба вибрати для розвитку саморегулювання, щоб не допустити концептуальних помилок, до виступу були запрошені: 
2714.jpg 
І.Салій, голова Комітету виробників будматеріалів та з питань будівництва при Торгово-промисловій палаті України, президент Громадської спілки "Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів"; А.Баклан, директор ТОВ ''Business Gathering'', експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE); В.Биковець, голова Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України, генеральний директор Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України; та Ю.Папіровий, голова Громадського комітету транспортної безпеки.

2717.jpg