На Комітеті підприємців МСБ: проблема блокування податкових накладних

20 червня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у черговому засіданні Комітету підприємців МСБ при ТПП України, проведеному в приміщенні Палати (вул. Вел. Житомирська, 33).
277.jpg
Головним у порядку денного було питання щодо блокування податкових накладних і як від цього захиститися бізнесу. Метою проведення засідання було ознайомити членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців з порядком реєстрації та блокування податкових накладних, з наслідками таких дій та можливими напрямками захисту бізнесу. 
275.jpg 
Учасниками засідання, що пройшло за модерації голови Комітету, першого віце-президента, генерального директора Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України В.Биковця та віце-президента ТПП України Р.Коробки, були члени Комітету, лідери всеукраїнських та регіональних об`єднань підприємців та роботодавців, керівники підприємств, установ, організацій,  фахівці аналітичних центрів, спеціалісти у сфері права та підтримки бізнесу, ЗМІ, підприємці, науковці. 
 276.jpg
Доповідачами та темами їх доповідей були: прядок реєстрації та блокування податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (С.Мороз, адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії Dictum); критерії блокування податкових накладних: основні причини блокування (О.Згур’єва, голова ГС ''Бізнес Хелп''); аналіз наслідків блокування для бізнесу: інфографіка та статистика (О.Мусатов, член ГС ''Бізнес Хелп''); врегулювання питання блокування податкових накладних на законодавчому рівні (Е.Курганський, член Асамблеї громадських організацій МСБ); судова практика та особливості оскарження рішень фіскальних органів щодо неправомірного блокування податкових накладних (А.Шапка, юрист Юридичної компанії Dictum).
273.jpg 
Обговорення зосередилося на питаннях: реєстрація та блокування податкових накладних, вплив такої системи на розвиток бізнесу; на що звертати увагу підприємцям при проведенні реєстрації податкових накладних; критерії блокування податкових накладних, чи можливо отримати статус платника з позитивною податковою історією; оскарження рішень фіскальних органів.

 
 
 
  • 1

tishenko2