Кібербезпека - захисти свій бізнес

19-6.jpg
19 червня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на Міжнародному форумі ''Кібербезпека - захисти свій бізнес'', що був проведений Держспецзв'язку, Торгово-промисловою палатою України та Комітетом Палати з електронних комунікацій у приміщенні ТППУ (вул. Вел. Житомирська, 33). 
Форум пройшов за підтримки Кабінету Міністрів, Комітету ВР з питань інформатизації та зв’язку, Мінекономрозвитку, ГО ''ХайТек Офіс'' та HUB 4.0.
У роботі Форуму взяли участь керівники органів центральної та місцевої державної влади, лідери вітчизняної ІТ сфери, експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства, керівники і експерти транснаціональних компаній – Nokia, Google та ін.
19-9.jpg 
Форум став майданчиком, де відбулося публічне обговорення шляхів реалізації Стратегії кібербезпеки України, положень Закону ''Про основні засади забезпечення кібербезпеки України''. Основними темами дискусії стали питання взаємодії бізнес-влади щодо створення Національної екосистеми кібербезпеки, як однією з основних складових  цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни.
19-10.jpg 
Демо-зона Форуму стала унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів. Формат проведення заходу передбачив он-лайн трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.
В Україні тема кібербезпеки за останні три роки набула значних зрушень. Однак і сьогодні ще багато хто і в Уряді, і в бізнесі, і в суспільстві не відчуває достатньої обізнаності про кібер-загрози або не підготовлені до них.
19-8.jpg 
Метою форуму було надати можливості форуму для обговорення шляхів допомоги компаніям будь-якого масштабу в оцінці, розробці і зміцненні своїх програм кібербезпеки для захисту бізнесу, просвіти та обміну досвідом (технології, законодавство, рішення), виявлення кращих практик в сфері інформаційної безпеки, налагодження міжгалузевого діалогу "Суспільство - Бізнес - Держава", надання дійсного поштовху в Українському суспільстві щодо підвищення уваги до кібернетичних загроз та шляхів їх подолання.
Основними темами пленарної сесії були: Україна на шляху створення Національної екосистеми кібербезпеки; кібер-екосистема як складне співтовариство взаємодіючих пристроїв, мереж, людей і організацій, процесів і технологій; стратегія надання допомоги жертвам кібератак, як частини національної стратегії цифрової безпеки; єдиний простір довіри до електронних послуг як основа цифрового майбутнього України.
19-7.jpg У форумі взяли участь: голова Держспецзв'язку Л.Євдоченко, перший заступник МОН В.Ковтунець, президент ТППУ Г.Чижиков, інвестор HUB 4.0 В.Омельченко, голова комітету ВР питань інформатизації та зв’язку О.Данченко, заступник Мінекономрозвитку М.Тітарчук, віце-президент Київської ТПП, голова Комітету з електронних комунікацій при ТППУ, голова Антикризового центру кібернетичного захисту бізнесу при ТППУ В.Коляденко, диектор Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАНУ О.Трофимчук, екс-голова НКРЗІ, директор з розвитку МКМ-Телеком сервіс, заступник голови Комітету з електронних комунікацій при ТППУ О.Гайдук, керівник проектів та програм Департаменту безпеки НБУ А.Кудін, перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту ''Бориспіль'', голова Авіаційного комітету при ТППУ Є.Дихне, начальник Державного центру 19-11.jpgкіберзахисту та протидії кіберзагрозам Р.Боярчук, начальник Департаменту безпеки ПАТ ''Укрзалізниця'' В.Ковтун та інші.
 
Під час роботи Форуму провідні світові і українські компанії презентували сучасні технологічні розробки для розбудови кіберекосистем для різноманітних бізнесів, найкращі світові практики їх використання малим і середнім бізнесом.