''Громадянський Корпус'' на ''Джурі'' - 2018

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.jpg
 
IMG_5711-1.jpg
 
З 1 по 5 червня у Кремінському районі Луганської області на території Ліцею-інтернату ''Кадетський корпус ім. Героїв Молодої гвардії'' відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ''Сокіл'' (''Джура''), у проведенні якого взяла участь керівник Відокремленого підрозділу ''Громадського Корпусу в Луганській області Олена Стеценко у якості судді з виду змагань ''Ватра''. 
Участь у обласному етапі гри взяли 128 хлопців та дівчат з усіх куточків області. На урочисте відкриття завітала заступник голови Луганської облдержадміністрації О.Лішик, яка привітала учасників з нагоди 80-річниці утворення Луганської області і побажала їм успіхів, наснаги та перемоги.
img_8743_e1527889633923_kopiya.jpg 
У перший вечір гри з юними захисниками попрацювали фахівці Національної Гвардії України, які провели тренінги з тимбілдингу. Вечір завершився переглядом та обговоренням документального фільму ''Кіборги Луганського аеропорту''.
IMG_5713.JPG 
Наступного дня гра почалася з конкурсу ''Впоряд''. На стройовому плацу військового ліцею рої демонстрували навички зі стройової підготовки, які складалися з обов’язкової програми, творчого завдання та проходження рою урочистим кроком із виконанням маршової патріотичної пісні.
Серед команд лідерами у цьому виді гри стали рій ''Молода Січ'' (Попаснянський район), ''Чайка'' (Новопсковський район) та ''Молода Січ'' (Новоайдарський район) та ''Соколи'' (м. Рубіжне).
IMG_5715.JPG 
Потім юні джури мали можливість ознайомитися з видами зброї, їх будовою та принципами роботи.
Третій день обласного етапу гри ''Джура'' – 2018 приніс командам нові враження та нові перемоги.
img_4629_e1528063393865_kopiya.jpg 
У цей день пройшли змагання ''Смуга перешкод'', яка складалася з етапів ''Маятник'', ''Підлаз'', ''Переправа по колоді'', ''Навісна переправа'', ''Підйом по схилу''. Найсильнішими стали рої ''Яструб'' (Кремінський район), ''Соколи'' (м. Рубіжне) та ''Молода Січ'' (Біловодський район).
29_e1527971677901_kopiya.jpg

Цього ж дня майбутні захисники Вітчизни взяли участь у конкурсі ''Стрільба''. Усі команди показали  вміле користування  пневматичною зброєю.  Найвлучнішими виявилися рої  ''Яструб'' (Кремінський  район), ''Сапсан'' (м.  Севєродонецьк), ''Сокіл'' (Міловський  район).
IMG_4897-e1528063480677.jpg 
Підсумком насиченого дня стали інтелектуальні випробування з історії нашої держави, українського козацтва, військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України – ''Відун''. І етап конкурсу – виконання тестових завдань з минулої України різного рівня складності, ІІ етап  проводився у формі ''Брейн-рингу''.
img_4160_e1527889902125_kopiya.jpg 
Організаторами Гри виступили Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

 
 
 
  • 1

tishenko2