На ІХ Національному експертному форумі

2018-06-07_10.09.57.jpg
 
7 червня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на ІХ Національному експертному форумі, організованому Київським інститутом проблем управління ім. Горшеніна в БЦ ''Парус'' (вул. Мечнікова, 2).
Інформаційними партнерами заходу виступили "Лівий берег", "Еспресо ТВ", Телеканал "Прямий", Радіо "Голос Столиці'', "РБК", "Новое время", "Фокус" та "Міст-Дніпро".
20180607_100435-1.jpg Після зачитування вітальних листів до учасників та гостей Форуму від Президента України П.Порошенка та Прем‘єр-міністра України В.Гройсмана відбулася дискусійна панель ''Формула безпеки України. Продовження'' (модератор - шеф-редактор інформаційного порталу LB.ua С.Кошкіна), під час якої були обговорені такі питання:
що відбувається зі світовими системами безпеки; чи можуть вони забезпечити мир і стабільність в Європейському регіоні; якою буде зовнішня політика нової каденції Путіна і чим це загрожує Україні? Чи буде Путін намагатися реінкарнувати колишній СРСР; як Україні реформувати український сектор безпеки та оборони, щоб відповідати новим викликам; як проходить реформування української армії; коли українська армія зможе відповідати стандартам НАТО; що змінив закон про реінтеграцію Донбасу; як розблокувати Мінський процес; чи існують перспективи для нових домовленостей.
 20180607_100652-1.jpg
 
20180607_100509-1.jpg
 
Після вступного слова директора Представництва Фонду Ф.Еберта в Україні та Білорусі М.Рьотіга під час другої панелі ''Процес реформ в Україні. Інституціоналізація'' (модератор - голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ, головний економічний радник Прем'єр-міністра України І.Міклош) на обговорення були винесені такі теми:
процес реформ: здобутки, виклики, нові горизонти: чи стали реформи незворотніми; інститути VS персоналії; чи має Україна належний рівень розвитку інститутів; пріоритети в реформуванні держави: ремонт фасадів чи якісна трансформація; інституціоналізація як невід’ємний критерій якісної реформи; реформа парламенту як критичний елемент у процесі трансформації всієї країни; чи відповідають існуючі засади законотворчого процесу в Україні сучасним викликам і потребам країни, що динамічно розвивається в глобальному світі; чи може Україна сподіватись на сучасний парламент нової якості; чи забезпечить реформа енергетичного сектору ефективність та прозорість галузі, інтеграцію в європейські енергетичні системи.
 20180607_100702-1.jpg
На третю панель ''Цифровий порядок денний. Інновації як фактор розвитку'' (модератор - президент Фонду ''Східна Європа'' В.Лях) були винесені такі питання:
цифрове суспільство: які виклики для України несе ''цифровізація'' суспільства і держави; яке місце посідає Digital в якості складової реформ в Україні; чи має Україна необхідні ресурси для успішного втілення інновацій і модернізації суспільства; чи має Україна потенціал стати дослідницьким хабом з інновацій; економіка, енергетика, промисловість, розвиток інфраструктури: які галузі і в якій мірі присутні у порядку денному модернізації країни; чи гармонізовані процеси ''цифровізації'' України з відповідними процесами та трендами у ЄС; чи забезпечать інновації в державному управлінні розвиток сервісної держави.
2018-06-07_10.24.06.jpg
 
2018-06-07_10.31.17.jpg 
Учасниками панельних дискусій були: О.Турчинов, секретар Ради національної безпеки і оборони України; А.Аваков, міністр внутрішніх справ України; М.Херінг, Атлантична Рада, редактор ''Ukraine Alert''; К.Флекенштайн, депутат Європейського парламенту; О.Данилюк, міністр фінансів України; І.Когут, директор програми USAID РАДА, засновник Української школи політичних студій, політичний експерт; М.Степанов, голова Одеської облдержадміністрації; Г.Цахман, експерт Німецької консультативної групи при уряді України; Д.Шимків, заступник голови Адміністрації Президента України; В.Фіщук, співголова IT-комітету Амеріканської торгівельної палати в Україні; та інші.
20180607_100449-1.jpg
 
  • 1

tishenko2