На черговому засіданні Комітету підприємців МСБ

20180521_110831-1.jpg
21 травня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у черговому засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України, проведеному в приміщенні Палати (вул. В.Житомирська, 33).
Засідання Комітету, на якому головували віце-президент  ТППУ Р.Коробка та голова Комітету, перший віце-президент, генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України В.Биковець, було організовано за сприяння Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та Всеукраїнської асоціації роботодавців.
20180521_110853-1.jpg 
Головним у порядку денному було питання про Закон України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”. Метою проведення засідання було ознайомлення членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців з тенденціями, що пов’язані із прийняттям нового закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю, із наслідками законодавчих дій та вимогами нового нормативного акту.
Учасниками круглого столу були члени Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України, лідери всеукраїнських та регіональних об`єднань підприємців та роботодавців, керівники підприємств, установ, організацій, фахівці аналітичних центрів, спеціалісти у сфері права та підтримки бізнесу, ЗМІ, підприємці, науковці. 
20180521_114535-1.jpg Під час засідання його учасниками були розглянуті питання: наслідки прийняття нового закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (юрист Юридичної компанії Dictum Д.Ліхтанська), основні законодавчі положення про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (начальник Управління держреєстрації ГТУЮ у м. Києві В.Сигидан), перелік реєстраційних процедур, які необхідно здійснити після набрання чинності закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю (керівник практики Development Юридичної компанії Dictum І.Бондаренко).
20180521_110905-1.jpg 
Далі відбулася дискусія навколо таких питань: новий закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю: захист бізнесу чи нові виклики; переваги нового закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю; на що звернути увагу підприємцям у зв’язку з прийняттям нового закону про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю; вимоги до статуту товариства та необхідність внесення змін до нього; наслідки для захисту чи порушення прав інвесторів.
  • 1

tishenko2