На Третьому відкритому економічному форумі

20180518_132129-1.jpg
18 травня президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Третього відкритого економічного форуму “Економічне зростання та створення робочих місць: порядок денний для України”, організованому Українською радою бізнесу в Chamber Plaza ТПП України (вул. В.Житомирська, 33).
Впливати на зміни в державі, які стосуються кожного українця – можливо. На Open Economic Forum у рамках діалогу між владою, громадськістю та бізнесом формуються нові можливості для забезпечення економічного зростання України на засадах відкритості, правової рівності та сучасності.
 20180518_145549-1.jpg
Дослідження, проведене Київським міжнародним інститутом соціології на замовленням ZN.ua, показує: 32% всього чоловічого населення, та 27% жіночого замислюються над виїздом з України. 45% – готові виїхати за кордон в пошуках більш високого заробітку, 32% хочуть жити в комфортніших умовах, та 5,6% – хочуть виїхати через корупцію, яка поглинула Україну.
20180518_145614-1.jpg 
До 2050 року в Україні залишиться не більше 32 млн жителів, при цьому частка громадян старше 60 років зросте в півтора рази, – прогнозує Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України.
20180518_142644-1.jpg 
Форум був покликаний у публічній дискусії, за участі представників влади, бізнес-об'єднань та експертного середовища обговорити та сформувати першочерговий порядок денний для України, реалізація якого дозволить збільшити економічні, соціальні показники країни, створити комфортні умови для життя та ведення бізнесу й стимулювати економічно активне населення залишатися в Україні.
20180518_143604-1.jpg 
На Форумі були представлені висновки ряду досліджень, у яких проаналізовано можливі моделі контролю ланцюжка постачання товарів в Україну та здійснено порівняння України з країнами ЄС, Азії та Латинської Америки по якості врядування, розміру державних видатків та фіскальному навантаженню на бізнес.
20180518_142532-1.jpg 
До участі в дискусії були запрошені: перший секретар Представництва ЄС в Україні Г.Жослін, держсекретар Мінфіну Є.Капінус, перший заступник Мінфіну О.Маркарова, заступник Мінсоцполітики М.Шамбір, голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Н.Южаніна, голова підкомітету Комітету ВР з питань податкової та митної політики Т.Острікова, президент Асоціації платників податків України Г.Катамадзе, директор департаменту Мінекономрозвитку Д.Гутенко, голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні І.Міклош, заступник голови згаданої Групи П.Кухта, голова Правління Інституту економічних досліджень І.Бураковський, старший економіст CASE Україна, головний експерт групи ''Податкова реформа РПР'' В.Дубровський, директор Інституту соціально-економічної трансформації І.Нєсходовський, гендиректор Асоціації українських імпортерів побутової електроніки С.Арасланова, виконавчий директор Української асоціації прямого продажу Н.Бердичук, заступник голови Всеукраїнської аграрної ради М.Соколов та співголова Митного комітету Європейської бізнес асоціації О.Лазарев.
Докладно про Українську раду бізнесу тут:
 
  • 1

tishenko2