Відзначили переможців учнівського конкурсу ''Чому я поважаю професію військового''

Coat_of_Arms_Luhansk_Oblast.svg.jpg
 
 
IMG_1339.JPG
 
24 квітня в м. Кремінна Луганської області в рамках Обласної науково-практичної конференції педагогічних працівників ''Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення'' відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ініційованого ''Громадянським Корпусом'' щорічного IV Обласного конкурсу учнівської творчості ''Чому я поважаю професію військового''.
Переможців конкурсу учнівської творчості ''Чому я поважаю професію військового'' від імені президента ''Громадянського Корпусу'' Романа Солодкого почесними грамотами та книжками урочисто нагородила керівник відокремленого підрозділу організації в Луганській області Олена Стеценко. Лауреатам конкурсу були також вручені подяки від Національної Гвардії та від Луганського обласного інституту післядипломної освіти.
 
IMG_1327.JPG
 
IMG_1328.JPG
У своєму виступі О.Стеценко зазначила: ''Користуючись нагодою хотілося б висловити слова подяки від президента ''Громадянського Корпусу'' Романа Солодкого Департаменту освіти Луганської обласної державної адміністрації, Луганському обласному інституту післядипломної освіти, а також керівництву Луганського обласного ліцею-інтернату ''Кадетський Корпус ім. Героїв Молодої Гвардії'' за високий рівень організації цієї церемонії. Щаслива від того, що кожного року ще більше і більше дітей є учасниками цього конкурсу. Навіть визначити переможців стає дедалі складніше. Минулого року ми нарахували 35 переможців, а цього року їх стало вже 38. Цей конкурс довів, що в наших дітей є цінності свободи, миру, незалежності  любові до України. Це завдяки тому, що дуже вчасно з'явилися янголи, які встали на захист нашої рідної землі. Саме такими вас зображують на малюнках щороку наші діти. Ті хлопці й дівчата кожен день і кожну ніч захищають наше синє небо, безмежні простори та спокійний сон. Тож роботи минулих років, присвячені цим сильним і мужнім людям, виставлялися в шпиталях Києва, Одеси та Чернівців, в київських музеях Другої світової війни та Державному музеї української літератури, на Майдані Незалежності, в кадетських училищах інших областей та у військових частинах Луганщини. Ці щирі, емоційні роботи є результатом копіткої співпраці вчителів, батьків та громадських діячів. Змінюється країна, змінюється освіта, змінюються вчителі та змінюються наші діти. Марія Овчаренко з м. Рубіжного написала, що справжнім святом для неї був дзвоник від батька з передової, а також його повернення додому до Дня Св. Миколая. Тож хотіла б побажати, щоб у всіх у нас були свята, що не пов'язані з війною. Вірю, що всі діти будуть жити в щасливій, мирній і квітучій країні. Слава Україні!''
prof_vijskovij.jpg
 
І_місце_Поліщук_Артем_Свій_рідний_край_люби_і_захищай.jpg
 
Обласний конкурс сприяв формуванню активної громадянської позиції учнівської молоді регіону та її готовності до свідомого захисту рідної землі. Роботи лауреатів конкурсу були одразу направлені до місця дислокації бійців батальйону НП ''Луганськ 1'' у м. Щастя Луганської області.
За встановленою традицією, группі переможців конкурсу влітку ц.р. ''Громадянським Корпусом'' буде надана можливість здійснити подорож до Києва або Одеси. 
Відеоматеріал про церемонію телеканалу ''Еспрессо'':

 
  • 1

tishenko2