На засіданні Комітету підприємців МСБ при ТПП України

20180417_141724.jpg

17 квітня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у засіданні Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України у її приміщенні (вул.В.Житомирська,33).

 Учасники Комітету розглянули питання порядку денного: про проект Закону України “Про Національне бюро фінансової безпеки України”; про діяльність Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України у вирішенні зовнішньоекономічних спорів.

20180417_141648-1.jpg 
Засідання Комітету було організовано за сприяння Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Всеукраїнської асоціації роботодавців.
До участі в засіданні, що відбулося за головування та модерації голови Комітету підприємців МСБ В.Биковця та віце-президента ТППУ Р.Коробки, були запрошені народні депутати України Н.Южаніна та О.Кірш, члени Комітету Є.Мірошников, Д.Юровський, Ю.Лозовський, помічники нардепа М.Курячого В.Мельник та В.Некрасов, заступник Бізнес-омбудсмена Я.Грегірчак та інші.
 20180417_141717.jpg
Метою проведення заходу було ознайомлення членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців з проектом Закону України “Про Національне бюро фінансової безпеки України”, обговорити зазначений законопроект та висловити зауваження і пропозиції до законопроекту. 
  • 1

tishenko2