Простежуваність продуктів харчування

20180306_192517-1-1.jpg
6 березня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у тематичній зустрічі ''Простежуваність продуктів харчування в продовольчих ланцюгах'', організованій в приміщенні Ukrainian Food Valley (вул. Волоська, 8/5).
Питання простежуваності продуктів харчування вже багато років залишається одним з ключових для виробників та торгових мереж у Європі. Якщо раніше споживачів хвилювала лише якість та безпечність продукту, то зараз люди хочуть знати з якого саме регіону та господарства походить сировина, яка генетика використовувалась, якою була технологія вирощування. 
20180306_192500.jpg 
Наразі на багатьох товарах у Європі є QR коди, завдяки яким можна дізнатися найдетальнішу інформацію. Таким чином, покупець підтримує гаманцем не лише конкретну компанію-виробника кінцевого продукту, а й увесь ланцюг.
20180306_192350.jpg
Україна, яка поки має проблеми і в площині якості та безпечності, і в площині легального поля ведення бізнесу, на перший погляд, ще не готова до цілковитої прозорості. 
Та чи так це насправді? Які проблеми бачать учасники екосистеми на цьому поприщі й з чого варто починати?
20180306_192417.jpg Відповіді на ці питання намагалися знайти знайти спікери: заступник Мінагрополітики О.Трофімцева, директор з продажів ГК ''Молочний альянс'' Л.Камінська, співзасновник проекту AgroportEx Д.Титаренко, керівник проекту ISTIVNE А.Бондаренко, менеджер управління якості товарів ''МЕТРО Кеш енд Кері Україна'' П.Ямчинський, експерт проекту ЄС ''Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні" Ю.Оглашенний.
  • 1

tishenko2